Şimdi Ara

Dota 2 hastalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar. Başlığın hangi foruma dahil olması gerektiğine karar veremedim o yüzden hem buraya hem de oyun sayfasına açtım, bu yüzden kusura bakmayın. Kardeşim yaklaşık bir buçuk senedir dota 2 oynuyor. Maçları kaybettiği zaman ağlıyor, sinir krizleri geçiriyor. Günde 6-7 saat oynuyor ve engel olamıyoruz. Evde bağıra bağıra küfürler ediyor ve rüyasında "Ulti ulti" diye bağırarak hepimizi uyandırıyor. Doktora gitmeyi reddediyor. Biliyorum bu işler öyle zorla olmaz ama bunu engellemem lazım çünkü uzun süredir okula gitmemeye başladı. Ben de ona düzenli aralıklarla izin vereceğim ancak bilgisayardan anladığı için de oyun dosyalarını silmek, değiştirmek parola koymak vb. ona sökmüyor. Ancak modemden engellesem çözemez. Biliyorum, o zaman da gider başka yerde oynar ama en azından evde kısıtlanmış olur. Bunun için ise Dota 2 mac adresi veya ona benzer bir şey lazım fakat bulamıyorum. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

• Windowsa parola koysan yeter nasıl ise yaramıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Windowsa parola koysan yeter nasıl ise yaramıyor

Hocam kendi mac i var parola koymuş üstelik
  • Çok harçlık vermeyin de oyundan bir şey satın alamasın, nete de gidemesin.

Pc başından kaldırmak için karate kursuna ve ya dershaneye yazdırabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doktora gitmesi lazım vur ağzına tut elinden götür sende konuş tabi muhtemelen size direktif verir uygulayın kardeşin de birkaç sene sonra teşekkür eder.
  • Düzgünce konuşun bıraktıramasanız da bulunduģu durumun farkında olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: bakar niye bakmasın

Çok harçlık vermeyin de oyundan bir şey satın alamasın, nete de gidemesin.

Pc başından kaldırmak için karate kursuna ve ya dershaneye yazdırabilirsiniz.

Karate güzel fikir, düşünülebilir. Ancak spesifik olarak mac adresi lazım bana. Diğer şeyler uzun vadeli uygulanacak. İlk olarak modemden engelleyeceğim.
  • steam id ver birlikte atak 4k rankda oynasın sıkılır bırakır
  • Bende bu illete bi oturdum, bütün yaz ım bunu oynarak gecti.

• Biz de arkadaslarla oynamayi dusunuyoruz online herkesin oldugu değil de sadece 3-4 arkadasimiz aramizda oynayabilir miyiz steamdan kardesine bi sorsana

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.