Şimdi Ara

Dota 2 hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben dota 2'ye 2 gün önce başladım tabi yeni başlayan herkes gibi anlayamadığım bazı yerler var
    1-Oynadığımız karakterlere ne kasmalıyız anlamadım daha önce lol fln oynadımda dota cidden daha karışık mesela şu hasar,kuvvet farkını açıklar mısınız?Ben genellikle bounty hunter oynuyorum ona ne kasmalıyım?
    2-Bugün karşımda biri varken gördüm adamda 300 hasar veren bir item vardı ve ölünce yere düştü nerede satıldığınıda göremedim gizli dükkanada baktım...
    3-Oyun sonunda bazı kişilere sandık,kılıç vb. itemler geliyor onlar ne işe yarar ve nasıl kazanılır?
    Soruları cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürederim

• 1-Hasar,vurduğun fiziksel saldırıların gücünü arttırır.Skillerin gücünü arttırmaz.(Aghanim's Scepter hariç-Ulti) . Bounty Hunter'e çeviklik itemleri kasabilirsin. Hasarını ve armorunu arttırır.Kuvvet,Çeviklik,Zeka kavramların neler kattığını görmek istersen, mouse'ı üstüne getir orada arttıkça neler vereceği yazar.
    2-Divine rapier . Sacred relic ve demon edge alınarak yapılır. ( Secret shop )
    3-İtemler herolara bir etki yapmaz. Görünüş içindir. Şans eseri verilir . En iyi oyuncuya da item düşmeyebilir . En kötü oyuncuya ender item de düşebilir . (Ender item=Bulunması zor takaslarda değeri yüksek olan itemler)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.