Şimdi Ara

DOTA 2 facTeam Epics

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dota 2 epic videolarımızı sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız :)

Sürekli videolar eklenecektir ekstra bir konu açılmadan. Konu altında iyiden kötüye doğru video sıralaması yapacağız. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz :)

YouTube Channel :https://www.youtube.com/user/DayzfacT/featured

FaceBook :https://www.facebook.com/facttakimi?fref=nf

facTV Steam Group :http://steamcommunity.com/groups/facTV

Twitch Channel (Online) :http://www.twitch.tv/facteam/profile

BİZİ TAKİP EDİN!

• hocam nacizane fikirlerimi belirteyim izninizle.

1- öncelikle müzik daha hareketli dıptıs birşeyler yada daha vurgulu, yapılan güzel hareketlere denk getirilerek senkronize edilirse daha iyi olur.

2- oyuncu takipten değilde kahraman takipten (doğru mu yazdım inan bilmiyorum:) ) olursa daha iyi olur mause hareketleri gözükmemesi bana göre daha göze hoş geliyor.

3- aşırı pro değilim ama videoda paylaştığınız mirana arrowlar öyle wuhuuu denilecek seviyede değil ve 5 dakikalık videoyu 2 oyunla tek kahramanla sıkıştırmayın bence. birdahaki videoya biraz döküman toplayıp(arkadaş vb.) daha çok hareket koyabilir ve top 10 tarzı birşey yapabilirseniz daha iyi olur

4- başarılarınızın devamı diler daha iyi olmanızı temenni ederim saygılar.

(yaklaşık 900 kişilik bir facebook dota video grubum var daha iyi videolar yaptıkça paylaşırım izleyiciniz artar umarım)

iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: canerlee

hocam nacizane fikirlerimi belirteyim izninizle.

1- öncelikle müzik daha hareketli dıptıs birşeyler yada daha vurgulu, yapılan güzel hareketlere denk getirilerek senkronize edilirse daha iyi olur.

2- oyuncu takipten değilde kahraman takipten (doğru mu yazdım inan bilmiyorum:) ) olursa daha iyi olur mause hareketleri gözükmemesi bana göre daha göze hoş geliyor.

3- aşırı pro değilim ama videoda paylaştığınız mirana arrowlar öyle wuhuuu denilecek seviyede değil ve 5 dakikalık videoyu 2 oyunla tek kahramanla sıkıştırmayın bence. birdahaki videoya biraz döküman toplayıp(arkadaş vb.) daha çok hareket koyabilir ve top 10 tarzı birşey yapabilirseniz daha iyi olur

4- başarılarınızın devamı diler daha iyi olmanızı temenni ederim saygılar.

(yaklaşık 900 kişilik bir facebook dota video grubum var daha iyi videolar yaptıkça paylaşırım izleyiciniz artar umarım)

iyi forumlar.

Çok teşekkür ederiz fikirlerin için hepsini göz önünde bulunduracağız. Bizim amacımız videolarımızı buraya yükleyip defteri kapatmak değil daha çok kötüden iyiye giden videolarımızı paylaşıyoruz bir çok video var ve her biri hazırlanıyor umarım yeni gelenleri beğenirsiniz :) Videolarımızı paylaştığın içinde ayrıca teşekkür ederiz.. sayfanı bizimlede paylaşırsan takip etmek isteriz. keyifli forumlar tekrar teşekkürler

• EK BİLGİ !

Genel bir çekiliş yapmayı düşünüyoruz. Tabi bu çekilişlerimiz için bazı şartlarımız var. Sizleri yormadan veya çok uğraştırmadan çekilişlerimize dahil etmek istiyoruz.
    Öncelikle YouTube Channel ve FaceBook Page lerimizi beğenip/Abone oluyorsunuz ardından çekiliş hakkında yayınımızı kendi profilinizde paylaşıyorsunuz ancak unutmayın paylaştığınız yayının "Herkese Açık" şekilde olması gerekiyor aksi takdirde çekiliş hakkı kazanamazsınız. Ayrıca yanlış anlaşılma durumu olmaması için çekilişlerimizi canlı yayın olarak veya çekiliş videomuzu YouTube ve FaceBook sayfalarımızdan yayınlayacağız. Ancak önceliğimiz canlı yayındır. Şu konuda da kısa bir bilgi verelim isterseniz çekilişe dahil olan oyunların hepsi popüler oyunlardır. Şimdiden kazanan arkadaşlara hayırlı olsun ilginiz için herkese teşekkür eder keyifli forumlar dileriz.

SON KATILIM : 22-03-2015 SAAT : 20:00 BU GECE OYUN ÇEKİLİŞİ !!

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 22 Mart 2015; 18:45:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.