Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.855
Cevap
77
Favori
703.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni arkaplan gelmiş güzel olmuş. Göremeyen arkadaşlar Steamin içinden kütüphaneden dota2 ye sağ tıklayıp özellikler sonra Çalıştırma seçeneklerini ayarlaya "-international" yazarsa onlarda da olucaktır.
    not:Tırnak içine "" karışmasın diye aldım tırnakları yazmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypnotiC.

Yeni arkaplan gelmiş güzel olmuş. Göremeyen arkadaşlar Steamin içinden kütüphaneden dota2 ye sağ tıklayıp özellikler sonra Çalıştırma seçeneklerini ayarlaya "-international" yazarsa onlarda da olucaktır.

onu yazınca geçen senenin arka planını koymuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

quote:

Yeni arkaplan gelmiş güzel olmuş. Göremeyen arkadaşlar Steamin içinden kütüphaneden dota2 ye sağ tıklayıp özellikler sonra Çalıştırma seçeneklerini ayarlaya "-international" yazarsa onlarda da olucaktır.

Ben de yeni farkettim işte bende geçen senenin arka planı vardı şimdi güncellemeden sonra yeşil olmuş abime baktım hala kırmızıydı ondan -international yazınca böyle olduğunu farkettim yani 2013 için yeşil bir şey hazırlamışlar.

• quote:

quote:

quote:

Ben de yeni farkettim işte bende geçen senenin arka planı vardı şimdi güncellemeden sonra yeşil olmuş abime baktım hala kırmızıydı ondan -international yazınca böyle olduğunu farkettim yani 2013 için yeşil bir şey hazırlamışlar.

Aynen yeşil olmuş demek ki bu senenin international ın temel rengi yeşil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: One Last Goodbye

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

şu an 632.1 mb'lık güncelleme geldi. hero falan mı eklendi acaba ?

store a 16 yeni set gelmiş bence kozmetikler 400-500mb rahat vardır. Ayrıca compendium sahiplerine yeni immortal itemler gelmiş.

edit:http://store.steampowered.com/news/11162/

hero yok

Hangi immortallar geldi acaba dergi sahibi değilim ama merak ettim

Immortal gelmemiş veya geldiyse yazmıyor ama gelmiş olması lazimdi

Fakat çok kötü bir olay gelmiş

"- Wins and level are now hidden for players that aren't friends and don't have 'Share Match History' in the options enabled"

Artık takımındaki noobların winlerini göremiceksin. Heralde valve mm sistemini düzeltemeyince insanlar ağlamasın diye winleri gizletti. Kelimenin bittiği yer yani. Daha 3 gün önce takımıma 1winli adam gelmişti şaka gibi 500winim var takıma 1winli adam geliyor insan yeni patch ile bunun düzeltilmesini bekliyor, yeni gelen patch winleri gizliyor. Harikasın valve.

Saçmalığa bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar

Ben oyuncuyum diyen insanların çok zor bulunduğu, genel olarak yeni başlayan insanların ve noobların fink attığı bugünlerde lobby oynuyoruz imkan buldukça, ya da takım çıkarıyoruz. Ben görevimi yaparım, sup oynuyorsam wardlarım adam akıllı suplarım vs diyen varsa nickim Ganyotçu ekleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angilonit -- 27 Temmuz 2013; 9:14:23 >
  • Valve gene kozmetiği gömmüş anlaşılan

Yorumsuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 27 Temmuz 2013; 11:09:21 >
  • quote:

"- Wins and level are now hidden for players that aren't friends and don't have 'Share Match History' in the options enabled"

Artık takımındaki noobların winlerini göremiceksin. Heralde valve mm sistemini düzeltemeyince insanlar ağlamasın diye winleri gizletti. Kelimenin bittiği yer yani. Daha 3 gün önce takımıma 1winli adam gelmişti şaka gibi 500winim var takıma 1winli adam geliyor insan yeni patch ile bunun düzeltilmesini bekliyor, yeni gelen patch winleri gizliyor. Harikasın valve.

çok gerizekalıca, inanılmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: angilonit

Selamlar

Ben oyuncuyum diyen insanların çok zor bulunduğu, genel olarak yeni başlayan insanların ve noobların fink attığı bugünlerde lobby oynuyoruz imkan buldukça, ya da takım çıkarıyoruz. Ben görevimi yaparım, sup oynuyorsam wardlarım adam akıllı suplarım vs diyen varsa nickim Ganyotçu ekleyebilir.

Eklersen sevinİrm : Wifestealer (n'aix var avatarimda)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: One Last Goodbye

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

şu an 632.1 mb'lık güncelleme geldi. hero falan mı eklendi acaba ?

store a 16 yeni set gelmiş bence kozmetikler 400-500mb rahat vardır. Ayrıca compendium sahiplerine yeni immortal itemler gelmiş.

edit:http://store.steampowered.com/news/11162/

hero yok

Hangi immortallar geldi acaba dergi sahibi değilim ama merak ettim

Immortal gelmemiş veya geldiyse yazmıyor ama gelmiş olması lazimdi

Oynama şu oyunu diyor valve bize

• Merhaba arkadaşlar,

Benim compendium ile ilgili bir kaç sorum olacak. Şimdi ben bu mereti alırsam ne işime yarayacak, sanal bir kitap için 10$ biraz fazla gibi. Ayrıca immortal itemler geliyor demişsiniz, bu ne sıklıkta oluyor? Bir de bana compendiumu güzelce anlatan bir link verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usbehci -- 27 Temmuz 2013; 13:45:52 >
  • Pudge ın yeni immortalı var , ulan şimdi alsam mı diyorum compenidum u
  • venge kunkka pudge abad ve lone druid den biri çıkacak lone ve abad para etmiyor
  • beyler dota 2 yi vınnla oynarken sıkıntı olur mu? oynayan var mı?
  • arkadaşlar bugün tüm gün maç bul diyorum fakat yemiyo. botlu alıştırmalar yaptım yine maç bul dedim yine olmadı... acaba sizdede aynı sorun varmı. yani maç aratabiliyormusunuz... ben aratamıyorumda
  • Bu yeni gelen maç bulma sistemi berbat! Az önce bir oyun oynadım warlocktum yukarıda yanımda life steal vardı dakika 10-11 skorum 7-0-3.

Bizim takım noob değiildi ama karşı takım felaket noobtu yani resmen oyuna yeni başlayanlarla karşılaştım.Tam düzeldi derken yine saçmaladı valve.
  • maç bul diorum hata verio. sizdede varmı
  • Yav bu ne böyle immortal item diye balina çıkıyor ilk karşılaştığımda baktım skiller mi değişmiş rework mü gelmiş diye iyice tf2ye döndürdüler oyunu şöyle lothars diye versinler eline kılıcı efektsiz, al sana ne güzel item.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dohdor -- 27 Temmuz 2013; 15:55:49 >
  • WaReZ W kullanıcısına yanıt
    yanlış hatırlamıyosam senin set 7-8 key civarıydı ben yapma derim
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.