Şimdi Ara

dosyalarım 0 (sıfır) Kb oluyor :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sebebini bilemiyorum fakat hdd deki bilgilerim zamanla 0 kb oluyor
    hdd de bulunan tüm bilgiler değil, gelişi güzel, kafasına göre, uzantı seçmeden, dosya boyutu ayırt etmeden dosyaların bazılar zaman zaman 0 kb oluyor ve bir daha eski haline dönmüyor.

0 kb olan filmlerde ve resimlerde klasör görünümünde küçük resim olarak gösterebilirken playerde geçersiz dosya diyerek açmıyor

bunların sebebi nedir?

• virus yemişsin bi arkadaşmın başına gelmişti aynısı ve elinde arşiv falan kalmadı en sonunda :(
    sana tek bir önerim var zaten oda olmazsa diski full formatlaman lazım
    anti virus ünü tam güncelleyip güvenli kipte full system scan yapmalısın eğer bundan sonra hala devam ediyorsa format kaçınılmaz bir dosyadan diğerine çok rahat sıçrıyor
  • trend micro pc-cilin 2002 var ve hergun update edip tarama yaptırıyorum, arada bir de online tarama yaptırıyorum.. virüsten olabileceğini sanmıyorum ama yine de bakmak lazım... arkadaşındaki virusun ismini hatırlıyor musun
  • trend deilde ben mcafee tavsiye ederim dosyalar durduk yere 0kb olmazlar verilerini silen bişi olmadıkça buda virüsün işi besbelli açıkçası ben sana formatı tavsiye ederim en kesin çözüm ...
  • hangi virus bu yahu
  • sisteminini Hijcakthis ile bir tarat bakalim imzamdaki güvenlik programlarını kullan ayrıca pc cillin yerine avast ya da kaspersky tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.