Şimdi Ara

Döşeme kumaşı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Megane II aracım var döşemelerde önceki sahibinden kalma aşırı sigara yanığı, sarkma ve bazı yırtıkları var yani durum çok kötü.İnternetten biraz baktım fiyatlar çok geldi.Yine internette araştırdım kendim yapabilirim diye düşünüyorum yapamazsan da kaybesicak bişeyim yok çünkü döşemenin hali içler acısı.

Sonuç olarak Megane II ye uygun döşeme kumaşını nerede bulabilirim.

• internetten neyin fiyatına baktın bilmiyorum ama kendin yapacağın şey çok düzgün durmayacaktır

döşeme tamir olabilen birşey, parça parça yıpranmış veya yırtık bölge değiştirilebiliyor, bir oto döşemecisi halledebilir, ufak delikler ve sigara yanıklarında da tamamen olmasa da görsel olarak düzeltecek iyileştirmeler yapılabiliyor

istanbul tarafındaysan uygun fiyatlı döşemeci önerebilirim sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramazan Ç

Megane II aracım var döşemelerde önceki sahibinden kalma aşırı sigara yanığı, sarkma ve bazı yırtıkları var yani durum çok kötü.İnternetten biraz baktım fiyatlar çok geldi.Yine internette araştırdım kendim yapabilirim diye düşünüyorum yapamazsan da kaybesicak bişeyim yok çünkü döşemenin hali içler acısı.

Sonuç olarak Megane II ye uygun döşeme kumaşını nerede bulabilirim.

forumda bu abimiz bu islerle ugrasiyir bu danisin isterseniz...
    https://forum.donanimhaber.com/oto-deri-doseme--6762238-458#122909813

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• KaSaTuRa. kullanıcısına yanıt
    internetten döşeme fiyatlarına ve onarım fiyatlarına baktım yenileme 300-400 lira civarına denk geliyor onarım hiç düşünmedim zaten çünkü sigara ynığı bir iki tane değil bütün kapılarda 2-3 tane var ayrıca tavanda da var ama şimdi önceliğim kapılar.Kendisi yeniliyenler fiyatın 80-100 lira gibi bişay tuttuğunu söylüyor.Yaptığım şey çok düzgün olmasa bile şimdi halinden çok iyi olacağından eminim bi kapıda 5cm yırtık var 2 kapıda da döşeme tamamen kapıdan ayrılmış durumda sadece plastikler sayesinde duruyor sayılır.

Ama uygun döşemeci konusunda tavsiyeni alabilirim.İstanbul anadolu yakasındayım.
  • uçanBalık kullanıcısına yanıt
    Şimdi ona da mesaj attım.Teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.