Şimdi Ara

Dört çekirdekli ve 2 GB RAM'li Galaxy S III LTE, 9 Temmuz'da Güney Kore'ye geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: berkozcann

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

E şimdi bu telefon Exynos 4 Quad'ı kullanacak ve LTE'li olacaksa, LTE'yi artık sadece Qualcomm desteklemiyor demektir. E Samsung o zaman neden Amerika'ya Qualcomm'lu telefonları sundu? Sırf 2-3 hafta kazanmak için mi yani?

commandercx güzelce açıklamış :)

Rıfat abi daha güzel açıklamış. Ki zaten belli ki haber bu kaynaklara dayandırılarak yapılmış. Dünyaca ünlü o siteler bile bu haberi bu şekilde yapıyor. O kadar abartacak bir şey yok. Ha belki yine de böyle gelmez. E o zaman da suçu direk yanlış haber yapıyor diye DH'ye atmak gerçekten çok büyük bir ayıp olur.

• gelmiyor, gidiyor.

• Şu samsung kadar rezil bir firma yok,resmen tüketiye kazık atıyorlar,bazen apple hak vermemek elde değil,geçenlerde arkadaşa sgs2 aldık,eve geldik cihaz i9100g çıktı bu nedir dedik,sgs2 nin ucuz versiyonuimiş,power svx 540 grafik ve ayrı bir 1.2 ghz işlemci,doğru düzgün romu bile yok artık insanlar bu glaksilerden bıktı,adam gibi telefon çıkarın,i9100.g.b.i i900 i,s,b nedir bu arkdaş,tövbeler olsun bir daha samsung alırsam eşek olayım,böyle iş mi olur?bu android işini en iyi sony yapıyor.en azından aldığın telin ne olduğunu biliyorsun,KOCAMAN BİR YUHHHHH SANA SAMSUNG:..

• Günü kurtarmaya çalışan telefonculara gün doğdu.

• Hala "haber asparagas" diyenlere cok guluyorum.
    Adamlar (SAmsung) resmi olarak duyurusunu yapmis, hala yok oyle, yok boye itiraz ediliyor.
  • Arkadaşlar herkes başka bir şey söylemiş. Şimdi bu telefon
    *2 gb ram
    *4 çekirdekli işlemci ( Exynos 4 Quad platformu LTE teknolojisini desteklemiyor.)
    * LTE teknolojili
    * DMB TV alıcılı mı???????????

• quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan

Millete Galaxy sII diye galaxy sIIG modelini kazıkladılar.
    şimdiyse 2 gb ram 4 çekirdek diye 2 çekirdeklileri kazıkarlar. Günü kurtarmaya çalışan telefonculara gün doğdu.

Alacağın ürüne adam gibi bakmazsan.Yurttururlar. PC dede durum böyledir.Galaxy SII nin bir çok chipsette ürünü var herkez beğendiğini alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 6 Temmuz 2012; 23:30:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Millete Galaxy sII diye galaxy sIIG modelini kazıkladılar.
    şimdiyse 2 gb ram 4 çekirdek diye 2 çekirdeklileri kazıkarlar. Günü kurtarmaya çalışan telefonculara gün doğdu.

Alacağın ürüne adam gibi bakmazsan.Yurttururlar. PC dede durum böyledir.Galaxy SII nin bir çok chipsette ürünü var herkez beğendiğini alıyor.

haklısın dostum ben pc konusunda hd6370 kazıgını yedım dıkkatlı olmak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben zilyon işlemcili, zilyon ram'li telefon istemiyorum.Sorunsuz çalışan ve ısınmayan bir telefon istiyorum.
    Mangal gibi telefon istemiyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Millete Galaxy sII diye galaxy sIIG modelini kazıkladılar.şimdiyse 2 gb ram 4 çekirdek diye 2 çekirdeklileri kazıkarlar. Günü kurtarmaya çalışan telefonculara gün doğdu.

2 çekirdek olmasının sebebi 4 çekirdekli modelin LTE desteğinin olmaması, bu yüzden 4G LTE olan ülkelerde 2 çekirdekli modeli piyasaya sürüp 2 GB ram ile kullanıcıları tatmin etmeye çalışıyor. Başka bir yolu varsa söyleyin onu yapsınlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.