Şimdi Ara

Dördüncü çekirdeğin açılabilmesi Phenom II X3 ailesine olan talebi arttırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • SB750 çipsetli anakartlar da ilgi oldukça fazla. Dikkat ettiyseniz forumda 2.el 790GX almaya çalışan kişiler türedi bir anda (onlardan birisi de benim)
    DH de şuan 4. çekirdeği açıp kullanan bir kişi görmedim. Bir kaç hafta içinde bu 4. çekirdek kumarının karlı mı zararlı olacağı ortaya çıkacak.
  • Sorunsuz mu peki bu uygulama?
  • ben bazı üretilen işlemcilerde 4. çekirdekte sorun olduğunu o yüzden iptal edildiğini okumuştum.Bu kalan 3 çekirdekli işlemcileri çöpe atmak yerine de uygun fiyata satıyorlar...
  • Dördüncü çekirdeğin açılmasını resmi olarak açıklasalardı,X4 alan kullanıcılara ne diyeceklerdi ?Ayrıca X3 iki ve dört çekirdekli işlemciler arasında kalan işlemci,alırken ucuz olsun diye iki çekirdek alıp yada almışken tam olsun dört çekirdek alan var,üç çekirdek arada kalınca doğal olarak satışlar düşüyor.Dördüncü çekirdeğin açılabilmesi durumu piyasaya bomba gibi düşüncü çarşıdan aldım 3 tane eve geldim dört tane hesabı olunca ister istemez bir çok kişi bu işlemcilere yönelecek,AMD stok eritecek ve intele karşı önemli bir koz kazanacaktır.
  • Phenom II X2 555 alsınlar. Kapalı 2 çekirdeği açılabiliyor. 3.7Ghz 1.4V
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.