Şimdi Ara

Doping Hafıza Yetkileri İle Konuştum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler TM öğrencisiyim ve YGS'm berbat geçti ve 216 aldım şimdi LYS ile ilk başta bi hırslandım gittim kitap felan aldım ama şimdi gram çalışma isteğim yok ve 75 günde nasıl yetiştiricem hepsini onun derdindeyim az önce Doping Hafıza ile görüştüm adamlar LYS Edebiyatı 25 saate öğretiyolar LYS Coğrafyayıda 25 saatte Edebiyat fiyatı 389 TL Coğrafya fiyatı 179 TL dediler sizce bunun ikisini almalımıyım ne yapmalıyım hedefim TM-3 den 300 puan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lan 300 liraya 1 gunde ogreniliyosa biz niye 500liraya kitap alip 1yil calisiyoz.

• Çok fena sövesim geldi.
  • adam ne dicek kardeş sana Ogretemiyoz 28 saatte gelmeyin lan boşuna mi dicek beyin bedava niye para verim not:Param varsa git.

• quote:

Orijinalden alıntı: halo-1453

Beyler TM öğrencisiyim ve YGS'm berbat geçti ve 216 aldım şimdi LYS ile ilk başta bi hırslandım gittim kitap felan aldım ama şimdi gram çalışma isteğim yok ve 75 günde nasıl yetiştiricem hepsini onun derdindeyim az önce Doping Hafıza ile görüştüm adamlar LYS Edebiyatı 25 saate öğretiyolar LYS Coğrafyayıda 25 saatte Edebiyat fiyatı 389 TL Coğrafya fiyatı 179 TL dediler sizce bunun ikisini almalımıyım ne yapmalıyım hedefim TM-3 den 300 puan

sen 50 saatlik video izlemeyle tüm konuları öğreneciğini düşünüyorsan geçmiş olsun.
  • Abi 75 günde 100 defa izlesen aklında kalır ya bi videolarını izledim kaldı bişeyler aklımda nasıl yapıcam bilmiyorum yardım edin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.