Şimdi Ara

Doping Hafıza LYS Edebiyat hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar görüyorum ki bu konu birçok arkadaşın kafasını kurcalıyor. Bu dönemde bu oldukça doğal ve bu konuda size elimden geldiğince yardımcı olmak istedim. Bu kurumdan pek memnun kalanı görmedim daha önce. Başındaki insanlar eğitimle uzaktan yakından ilgisi olmayan makine mühendisleri. Ayrıca kullandıkları tekniğin hafıza tekniğiyle uzaktan yakından bir ilgisi yok. Hafıza tekniği kip atma üzerine kuruludur anlayacağınız dilde söylemek gerekirse bilinçaltınızı harekete geçirmeleri gerekir. Bu eğitime gidip hiçbir şey öğrenilmez mi? Elbette ki hayır öğreneceğiniz şeyler olacaktır ancak bu adamlar maalesef işinin hakkını veren tipler değil ve ticari ahlaktan oldukça yoksun insanlar olduklarını giden kişilerden de duyuyorsunuz. Gerçek anlamda bunu yapabilen birinden alırsanız bu eğitimi size gerçekten çok yararı dokunacaktır. Bu konuda size tavsiyem internetteki edebiyatseminerleri isimli site ve ankarada bulunan AKR eğitim. Edebiyatseminerleri isimli siteyi tanımıyorum sadece izlediğim videolarından bu işle ilgili bilgi sahibi oldukları anlaşılıyor. AKR eğitim bu işi ilk yapanlar. Başındaki kişi eğitimci ancak sadece eğitim için kefil olunabilecek bir insan. Batak bir tip gitmeyi düşünenler kesinlikle öncesinde net şekilde konuşsun. Böyle bir eğitimi almayı düşünüp maddi açıdan bu feragati gerçekleştiremem diyorsanız eğer mutlaka en azından internette araştırım. Sadece edebiyata değil günlük hayatınıza da katkıda bulunacaktır. Türkçe olarak bu konuda yazılan bir kitap var mı bilmiyorum ancak bir araştırma yapmanızı öneririm. Ben bu eğitimden sonra eksik yazarları kendim hikaye ederek gayet istediğim performansa ulaşabildim yararsız diyenlere kesinlikle katılmıyorum. Yalnızca dediğim gibi araştırma yapın ve karşınızdakilerin işin ehli olduğuna emin olun. Başarılar şimdiden :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.