Şimdi Ara

Donanımhaber ~ Selektör Kullananlar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
5.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yalnız sellektör var sellektörcük var beyler
    Bixenon farla yapılan sellektördür bence, halojenle yapılan ise sellektörcüktür.
    Bixenonla attınmı sellektörü şimşek çakmış gibi oluyor karşındaki...
  • Golf 5 selektör yemez atar bende 6 var ordan biliyorum lütfen imzayı değiştirin.

Şaka bir yana selektörcüyüm bende lütfen beni ekleyin. Hem kornayı gereksiz ve kaba bulduğumdan hemde selektör yapmayı sevdiğimden selektör kullanıyorum. Sadece öndeki insan anlamayacak kadar körse kornaya başvuruyorum.
  • kornayı çok nadir kullanırım, kör noktadaysam ve yanımdaki aracın benim şeride geçeceğini düşünürsem. onun dışında kornoya dokunmam.

ekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarperGenç

Golf 5 selektör yemez atar bende 6 var ordan biliyorum lütfen imzayı değiştirin.

Şaka bir yana selektörcüyüm bende lütfen beni ekleyin. Hem kornayı gereksiz ve kaba bulduğumdan hemde selektör yapmayı sevdiğimden selektör kullanıyorum. Sadece öndeki insan anlamayacak kadar körse kornaya başvuruyorum.

başka resim bulamadım hocam
    aslında biri çıksa ben yiğidim bi selektör gifi yaparım dese şöyle
  • Ben de selektörü tercih ederim çoğu zaman. Ama kornayı da küfür niyetine kullandığım olmuyor değil.
  • kornayı cok sık kullanmıyorum bende selektör kullanıyorum daha cok ama karşımdaki hala anlamıyorsa korna calıyorum
  • Ben de selektör kullanıyorum. Kornayı zaten kullanamıyorum ses çıkmıyor
  •  Donanımhaber ~ Selektör Kullananlar Kulübü

Şimdiki daha güzel gerçi.
  • Kulübe benide ekleyebilirsin. Çok zor durumda kalmadıgım sürece korna kullanmıyorum kullanan vatandaşlarıda tüm aileleriyle beraber her dakika saygıyla anıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

Donanımhaber ~ Selektör Kullananlar Kulübü

Şimdiki daha güzel gerçi.

resim için teşekkür ederim imzaya eklenmiştir
  • Kendi imzamı ayarlamaya çalıştım ama olmadı istediğim gibi. Bir şey yazdığım satıra sanırım tekrar sağa yapışık yazma ekleyemiyorum. =(
  • durmak yok sellektöre devam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

Kendi imzamı ayarlamaya çalıştım ama olmadı istediğim gibi. Bir şey yazdığım satıra sanırım tekrar sağa yapışık yazma ekleyemiyorum. =(

yazıyı center'la hocam
    bunu yapıştır

Selektör Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruoja -- 27 Kasım 2011; 2:42:51 >
  • Benim Asıl yapmak istediğim " Yalnız Fakat Mutlu olanlar kulübünün solada Slektörün sağda olmasıydı ama bir türlü olmadı.=(

Birde burada deniyeyim.

DH Yalnız Fakat Mutlu Olanlar Fan Club
    .....
    Selektör Kullananlar Kulübü

Otomatik olarak bir alt satıra kayıyor. =(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonely_man -- 27 Kasım 2011; 1:40:49 >

• Ekle Başkan
  • Biraz değiştirdim imzayı şimdi daha iyi oldu gibi.
  • hocam benide yazabilirsiniz.kesinlikle korna yerine sellektör en güzeli çevreyi rahatsız etmıyoruz en azından
  • zaten uzun yolda giderken 40 50 mt den kona calmak pek işe yarayacağını zannetmiyorum
  • Ehliyetimi ilk aldığım zamanlarda bir yayayı uyarmak için kornaya basmıştım. Yaşlı adam telaşlandı tabi, ben de telaşlandım. Neyse ki adam kaldırıma yakındı attı hemen kendini. O gün babam o adamın daha kötü bir panik haliyle neler yapabileceğini ne sonuçlar çıkabileceğini anlatınca iyi ders oldu bana. Bir de korna beni durduk yere geriyor, ihtiyaç duymuyorum artık.
  • üye listesi güncellendi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.