Şimdi Ara

DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.812
Cevap
12
Favori
28.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: egemi

quote:

Orijinalden alıntı: Sentus

Sanal çadır ahahaha

Seni dağa , PKK kamplarına alalım lütfen. Gelip de konuyu kirletmeye çalışma .

Ahaha hocam hoşuma gitti de başlık yazmadan edemedim. Neyse kolay gelsin size. Daha kirletmeyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın yoldaşlar, video gönderirken link halinde çıkmaması için mesaj yazarken kutucuklar içinde "DH tüp" isimli kutucuğa tıklayın. Karşınıza bir büyük bir kutucuk gelecek, oraya linki kopyalayın ve "oluştur" deyin.
  • MHP-HEPAR gibi partiler olduğu sürece bu ülkenin bir karış toprağı bile teröristlere verilmeyecektir. Apo denen mağara insanı hapisten çıkmayacaktır. Bu ülkücü gençler buna izin vermeyecek .
  • Konuda hayırlısıyla 2. sayfaya geçebilseydik.. :)
  • AHMET COŞKUN - TURGAY BAŞYAYLA tarafından hazırlanan "BİZ TÜRKİYE'YİZ!"

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzarda

Lütfen izleyelim arkadaşlar.!

Herkesin izlemesini şiddetle tavsiye ederim.
  • Ben ülkücü değilim. Ama büyük ihtimalle MHP ye oy vereceğim.

• YouTube kanalımızı yöneten arkadaş güzel videolar yüklüyor, tüm müzikleriniz burada mevcut.

https://www.youtube.com/channel/UCNpPB40DICBSX1eEKg9mtmQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

Ben ülkücü değilim. Ama büyük ihtimalle MHP ye oy vereceğim.

Sizinle yaşadığımız ufak tartışmalardan dolayı özür diliyorum, kusuruma bakmayın. Teşekkür ederiz.
  • Buyurun arkadaşlar, izleyin. Türkiye sevdalısıyız biz..

• Coşku dolu mitinglerimizden sadece birkaçı..
     DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

Ben ülkücü değilim. Ama büyük ihtimalle MHP ye oy vereceğim.

Hayırlı olsun inşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzarda

Coşku dolu mitinglerimizden sadece birkaçı..
     DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI DONANIM HABER ÜLKÜCÜLER OTAĞI

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE!

• Yoldaşlar bu seçim % kaçı zorlarız sizce?
  • 8 Haziranda mutlu bir Türkiyeye uyanmak ümidiyle! :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Tartışmasız en efsane ve en beğenilen şarkımız..

Off.. be Efsane

• beyzarda kullanıcısına yanıt
    İnşallah dostum. Dualarımızla o da olur. :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AkselEsEs

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AkselEsEs

Osman Pamukoğlu gelmesin.Kendisi aşırı koyu solcu zihniyettir.MHP'nin değerlerini yeniden yapılandırır ve sağcı kesimin oylarını kaybeder.Oktay Vural gerçekten beğendiğim bir şahsiyet.Fakat partimiz ve halk Devlet Bahçeliyi benimsedi.Bir partiye oy verirken şahısa yönelik karar verilmemesi gerek.MHP'yi bütün olarak ele almak gerekli diye düşünüyorum.

Osman PAMUKOĞLU ' mu aşırı koyu solcu zihniyet ? Lütfen videolarını felan izleyin , yazdığı kitapları okuyun. İnatla söylüyor kendisi. Ne sağ ne sol diye.

Benim gözlemdiğim bu şekildeydi.Kendisi eski komutan.Askeriyeninde koyu solcu olduğunu biliyoruz.Bir konuşmasında da başörtüsü hususunda düşüncelerini beğenmedim.

Hocam bizlerin birbirimize düşmemesi lazım. Bizler de ülkücüyüz. Kendisi başörtüsü hakkında değil siyasi simge haline getirilmiş türban hakkında şikayetlerini dile getirdi.

Zaten Osman PAMUKOĞLU ' nun annesi de başörtülü bir teyzemiz. Her asker solcu olacak diye birşey de yoktur. :)

Haklısın hocam.Ben sadece Oktay Vuralı daha çok benimsiyorum.

• Arkadaşlar bir sayfada toplam kaç mesaj olunca 2. sayfaya geçiyor? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Yoldaşlar bu seçim % kaçı zorlarız sizce?

Hocam bende umutlar çok büyük gerçekten pek bir heyecan doluyum ne desem az gelecek sanki bana :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.