Şimdi Ara

Donanım Haber çantaları satışta (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
1
Favori
12.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Mesut Bey, DH rumuzlu çantaların erişim detaylarını bir kez daha paylaşır mısınız? @Speed-Step

Su geçirmez başka çanta bulamadığım için 205 tl'den 85 tl'ye düşen çuval gibi bir çanta almıştım zamanında. Bu ise bilgisayar kullanıcıları temel alınarak "su geçirmez" tasarlanmış. Her bakımdan işi görür. Ona bakarsanız, zarf kadar boyuyla 7" tablet taşımak için çantaya gerek bile yok artık eğer burun kıvrılacaksa.

Fiyatın 120 tl olmadığını da arkadaşlara bizzat belirtmeliyim, kupondaki indirim %40 değil, %60 eğer yanlış görmüyorsam.

Üyelik istediği için bakamadım eğer indirim %60 sa ses etme böyle kalsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Mesut Bey, DH rumuzlu çantaların erişim detaylarını bir kez daha paylaşır mısınız? @Speed-Step

Su geçirmez başka çanta bulamadığım için 205 tl'den 85 tl'ye düşen çuval gibi bir çanta almıştım zamanında. Bu ise bilgisayar kullanıcıları temel alınarak "su geçirmez" tasarlanmış. Her bakımdan işi görür. Ona bakarsanız, zarf kadar boyuyla 7" tablet taşımak için çantaya gerek bile yok artık eğer burun kıvrılacaksa.

Fiyatın 120 tl olmadığını da arkadaşlara bizzat belirtmeliyim, kupondaki indirim %40 değil, %60 eğer yanlış görmüyorsam.

Üyelik istediği için bakamadım eğer indirim %60 sa ses etme böyle kalsın

Söylemeyi unuttum: kargo da bedava gözüküyor.

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    kupa, anahtarlık vb. şeyler temin edebileceğimiz bir yer yok mu?
  • çok pahalı vede biraz daha çeşit olsaydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 119?'yi görünce şaşırmadım değil fakat sonra aklıma neredeyse
    markası dışında bir işime yaramayan ve çokta fonksiyonel olmayan
    100? verip aldığım Adidas siyah/gri çanta geldi.

Özellikle Transformer ilgimi çekti çünkü aynı zamanda sırt çantası
    olarak kullanılabiliyor ve bende birkaç ay sonra liseye başlayacağım
    için ihtiyacım olan cinsten bir çanta.

Ama asıl soru şu kirlenmeye, dikiş çözülmelerine vb. ne kadar dayanıklı?

• Mesut Bey merhaba. Transformers modelin üyelik isimleri olmayan çeşidi gibi bir şey olacak mı? Zira benden başka 2 3 kişi daha bunu soruyor.
  • Yuh

• Çok ucuz olmuş 20tane aldım teşükkürler

• tirinidat tobacco lirası mı o, banka soyarsam bi çanta alabilirim.

• fiyat tuzlu geldi biraz
  • cantada dh ye dair birsey yok ?
  • Fiyatı görmemle ctrl + w yapmam bir oldu
  • ürünler güzel kaliteli duruyor evet tasarım olarak DH renkleri daha baskın olabilirdi.Siyah üzerine turuncu DH iyi olurdu.fiyatlar 69tl ve 79 tl olmalıydı ama suni deri ve kaliteli polyester kullanımı fiyatı yükseltmiş olabilir tepki göstermeyin sonuçta bu çantalar tüm forumu temsil ediyor

• Daha fazla çeşit olabilirmiş boyut bakımından ama bu haliyle de gayet yeterli,emeğinize sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet ciddi ciddi uygun fiyatlı çanta beklemiş.
    Bu tip özel tasarım ve çok kısıtlı bir kitleye hitap eden ürünler asla muadillerinden ucuz olamazlar.
    Dolar üzerinden fiyatlandırmak bence de saçma. Gerçi şu an için listedeyken TL cinsinden görünüyor.
  • 50 tl olsaydı keşke

• fiyatlara gel naptınız mesut abi bir çantaya 100 118 tl verilirmi bide ucuzlu fiyatlarmı bunlar yapmayın ALLAH AŞKINA daha uygun istiyoruz hani siz diyorsunuz f/p ürünü diye öyle ürün istiyoruz LÜTFENN... bu fiyatlar çok

• Donanım haber ve çanta bunun donanımla ne alakası var
    Aslında artık donanımhaberin bile donanımla alakası yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet fonksiyonel duruyor ama su geçirmezlik kısmı düşündürüyor. Mantığı tam anlayamamış olabilirim: Sadece üstte kullanılan deri malzeme mi su geçirmez yoksa çanta içine hiç su almıyor mu?

• Arkadaslar ben pahali oldugunu dusunmuyorum,tam yerinde bir fiyati var,Turkiyede olsam bir tane alabilirim.
    Ve ayrica gayet guzel cantalar,Avrupada boyle bir canta almaya kalksaniz emin olun en az 80 euro bir para odersiniz,hemde cin mali.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.