Şimdi Ara

Donanım Haber 'Beklenen Program' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten harika program olmuş, kutluyorum. Mesut Çevik de olsa dadından yenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 9 Kasım 2014; 7:29:01 >
  • Güzel bir program konsepti olmuş, beğenerek izledim teşekkürler.

• Görsel olarak daha fazla üstüne düşülmeli.Onun dışında içerik olarak tatmin edici ilk bölüm.

• İlk bolum için gayet yeterli. Sonraki bölümler için umut veriyor.
    Eline sağlık Ersin. Ger hafta bekleyeceğimiz yeni bir program oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Beklenen Program" yıllar sonra da olsa geldi...

İçerik gayet doyurucu umarım kalite düşmeden devam eder.
  • Program gerçekten güzel olmuş ancak arkadan çok az da olsa bir "Dıdıdıdıdı" ses geliyor, ona dikkat edilirse bir dahakine daha iyi olur.

• program hoş olmuş gercekten

• Mobil cromeda hala dh videolari acilmiyor

• 2. bölümü izlemeye gerek boş

• Şu programları keşke Amerika'da olduğu gibi tek tek ürün tanıtımları & incelemeleri olarak yayınlayıp 3-5 dakikalık incelemelere dönüştürseniz. Çekirdek takipçiler 40 dakikalık uzun haber bandını izliyor ama internetin yaygınlaşmasıyla birlikte ürün incelemesi arayan geniş kitleler arama motorları ve kısıtlı zaman dolayısıyla diger Türkçe inceleme yapan Youtube kanallarına kayıyor. Bu konuda acil önlem almazsanız büyük ve hantal medya kuruluşu olma yolunda geri dönülemez bir biçimde ilerliyorsunuz.

• Dat face
    Donanım Haber 'Beklenen Program'
  • sadece konuşma video felan koyun araya konuşurken mesut çeviğin yaptığı gibi hiç güzel olmuyor bos bir program bence

• ender abi Tâlhâ ne :DD

• 2si1 de farklı konular işlenmiyor ki aynı konular.

Tek farkı farklı kişilerle yapılması.

Beklenen program nerden oldu anlamadım. Dh videolarını sıkı takip eden biri olarak farkını ve gereğini göremedim.

Emeği geçenlere saygılar ama görüşüm budur.

• her şeyi arap saçına çevirmeye ne meraklı bi forum anlamıyorum. gündem de olsun bitsin yani teknoseyir konsepti getirmeyecem kopya olmasın diye fazla kasıyosunuz, aklın yolu bir. haftalık gündem de değerlendirme de. 2si1, mobilite, şimdi donanımhaber. karman çorman oldu hepsi. dh misafire katılıyorum.

• İşte tam da bu tip bir program bekliyorduk,sonunda,Bravo !

• Mesut reyiz nerde

• Lolipopla gelen material dizayn anlayisini dh ninda uygulamasi farz oldu bence son birkaç aydır gerek teknik aksaklıklar gerek sosyal aksaklıklar olsun yayınlar konusunda bi sıkıntı var dh ekibi bi arayiş içinde yinede severek takip ediyorum çünkü eski bir takipciyim mobilite ve ikisibir konseptleri gayet basarili bence fakat yillardir ayni masa bari masayi degistirin mubarekler koltukta olan programlariniz daha samimi bence sizler zaten oylesiniz bu sekilde anahaber bulteni gibi konseptlere gerek yok kolau gelsin başarılar

• Abi m8'in fiyatı da cok farklı değil ki

• iyi bir proğram

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.