Şimdi Ara

Dominos Pizza Kampanyası Hakkında (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
6
Favori
5.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bauthy

Kodlar tekrar aktif am ben kullanamadım acaba hiç kullanmayan arkadaşlardan da varmı sipariş veremeyen?

Hangi aşamada takıldınız hocam? Şimdi baktım, sipariş verilebiliyor gibi. 1-2 saate sipariş vereceğim bakalım.
  • Maalesef sorumsuz dominos geçen hafta kodumu kullandırtmadı iptal etti üstüne kodu kullanılmış durumuna düştü şimdi kullanamıyoruz Para verip hayatta almam ayda yılda bir bedava veriyorlar onda da beceremediler mağdur ettiler milleti, para versem Little Ceasersa veririm ama ona da Jokerden felan yakalarsam anca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 25 Eylül 2014; 17:20:43 >
  • Bu şeref yoksunu firma kendi kararlarıyla kampanya şartlarında değişiklik yapmışlardır. 18.00-21.00 saatleri en yoğun saatler olduğundan bu saatler arasında bu kampanyanın kullanılmadığı bilgisini müşteri hizmetleri tarafından aldım. Kampanya şartlarında böyle bir madde yok. Dolayısıyla kendi keyiflerine göre kampanyanın kullanım şartlarını değiştirmekteler. Konu ile ilgili TURKCELL'e şikayet kaydı yaptım. Duyarlı arkadaşların benim gibi şikayet iletmelerini rica ediyorum. Bu tür şerefsiz firmalar yüzünden hem sinirlerimiz bozuluyor hem zamanımız harcanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Bu şeref yoksunu firma kendi kararlarıyla kampanya şartlarında değişiklik yapmışlardır. 18.00-21.00 saatleri en yoğun saatler olduğundan bu saatler arasında bu kampanyanın kullanılmadığı bilgisini müşteri hizmetleri tarafından aldım. Kampanya şartlarında böyle bir madde yok. Dolayısıyla kendi keyiflerine göre kampanyanın kullanım şartlarını değiştirmekteler. Konu ile ilgili TURKCELL'e şikayet kaydı yaptım. Duyarlı arkadaşların benim gibi şikayet iletmelerini rica ediyorum. Bu tür şerefsiz firmalar yüzünden hem sinirlerimiz bozuluyor hem zamanımız harcanıyor.

Adi herifler ya. Demek ki nedeni buymuş. Sağ olun hocam aydınlattığınız için. Serzenişinizde de sonuna kadar haklısınız.

• Sağa sola beleş pizza vereceklerine yardıma ihtiyacı olan kimselere dağıtsınlar.
  • 3kere siparis verdim.Ücretsiz diye müdurleri her seferinde aradı.Nasil oluyor bu kampanya nasil yaptiniz diye sorguluyor.Kampanyayi bilmiyorsan hesapmi vericem sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yollayın bi tanede yiyelim yav Öğrenci kardeşinize
  • kullanmayacak varsa bi dal alırım
  • turkcell mobile kısmını eklemişler ama bu seferde parayı sıfırlamıyor ne biçim iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

turkcell mobile kısmını eklemişler ama bu seferde parayı sıfırlamıyor ne biçim iş

Üstteki mesajımda belirttiğim gibi kafalarına göre kural koymuşlar. 18.00-21.00 arası sipariş olmuyor bu kampanyayla. Turkcell'e şikayet ettim ben.
  • quote:

quote:

turkcell mobile kısmını eklemişler ama bu seferde parayı sıfırlamıyor ne biçim iş

Üstteki mesajımda belirttiğim gibi kafalarına göre kural koymuşlar. 18.00-21.00 arası sipariş olmuyor bu kampanyayla. Turkcell'e şikayet ettim ben.

kaynak neresi? bende kodu giriyorum ama pizza ücreti 27 tl görünüyor. 0 TL ye düşmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

quote:

quote:

kaynak neresi? bende kodu giriyorum ama pizza ücreti 27 tl görünüyor. 0 TL ye düşmüyor.

Dominos müşteri temsilcisi

• Bu saatlerde almak isteyen daha önceden ileri tarihli yapmayı denesin öyle olur belki, bu arada turkcell kodla ilgili sorunumu çözerek yeni kod verdi saolsun, dominos 10 gün oldu ne aradı ne sordu yarın beleşi gömücem bi güzel.
  • bugün pizzamı nihayet aldım saat 5 sularında , sistem çalışıyor..
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Kodu nerden bulabilirim yardımcı olurmusun fazladan kod varsa pm atarmısın

• kodları ilk gelen 2000 kişiye dağıttılar hocam bitti o iş, zaten rezil ettiler çoğu kişi kodları yandı fazladan alanlar oldu vs.
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Bi kod 2. Kez kullanılıyormu ? 2000 kişi baya azda

• yok geçersiz uyarısı veriyor denedim.
  • ne yapcaz beyler mağaradan yeni çıktım. Ne yazcaz ?
  • Kodlar aktif şimdi :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.