Şimdi Ara

Dolandirilanlarin dikkatine;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumun hatasi dolayisiyla turkce karakterlerin taninmiyor,okuma engelli forumdaslarimiz icin yeniden yazdim

Öncelikle sunu söyliyim kendi durumum: darkgoblin isimli sahis hala geri ödemeyi yapmadi. alkharin isimli sahis dolandirdiginin yarisini geri verdi( oda mobil ödeme ile..)

önemli kisim;

bu forumda alisveris yasaklanmali burada alisveris yapmaya calistigimiz kisiler ya liseli yada tanri kitap tanimayan toplumun en altindaki kesim. her dolandirildim mesaji görünce içim aciyor artik. benim kaybim 20-30 liradir ben o parayi alnimin teriyle yeniden kazanirim. baska arkadaslar artik dolandirilmasin. referansi var falan demeyin. kesinlikle ama kesinlikle forum üzerinden alisveris yapmayin. forumun yetkilileri bu konuda çok yetersiz. en küçük süphede bile islem yapmalilar. Emniyet'e falan da sikayet edecegim demeyin, ben yaptim sikayetimi ilgilenmediler ülkede hak hukuk kalmadi fark ettiginiz gibi, yüzyüze olmadiginiz sürece kimse ile alisveris yapmayin yoksa sizin de sonunuz ''dolandirildim'' içerikli konu açmak olacaktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonuar -- 20 Nisan 2014; 14:59:49 >

• Okuyamadym, beynim yandy.
  • allah kurtarsın
  • Noktalama işaretleri , ? leri , y'ler güzelmiş kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jonuar

Öncelikle ?unu söyliyim kendi durumum: darkgoblin isimli ?ahys hala geri ödemeyi yapmady. alkharin isimli ?ahys dolandyrdy?ynyn yarysyny geri verdi( oda mobil ödeme ile..)

önemli kysym;

bu forumda aly?veri? yasaklanmaly burada aly?veri? yapmaya çaly?ty?ynyz ki?iler ya liseli yada tanry kitap tanymayan toplumun en altyndaki kesim. her dolandyryldym mesajy görünce içim acyyor artyk. benim kaybym 20-30 liradyr ben o parayy alnymyn teriyle yeniden kazanyrym. ba?ka arkada?lar artyk dolandyrylmasyn. referansy var falan demeyin. kesinlikle ama kesinlikle forum üzerinden aly?veri? yapmayyn. forumun yetkilileri bu konuda çok yetersiz. en küçük ?üphede bile i?lem yapmalylar. Emniyet'e falan da ?ikayet edece?im demeyin, ben yaptym ?ikayetimi ilgilenmediler ülkede hak hukuk kalmady fark etti?iniz gibi, yüzyüze olmady?ynyz sürece kimse ile aly?veri? yapmayyn yoksa sizin de sonunuz ''dolandyryldym'' içerikli konu açmak olacaktyr

Türkçe mi bu tercüme lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• meali yok mu bunun?

• Mobilde sıkıntı var ı ları y ye donduruyor

• Sorun arkadaştan kaynaklanmıyor forumda bir sıkıntı var diye düşünüyorum birkaç gündür.
  • ı yerine i yazın ş yerine s yazın
  • Ya bune allah aşkyna

Not:Bylerek yapyyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abschied

Ya bune allah aşkyna

yapamıyosun
  • sitede hata var galiba bazi kullanicilar turkce harf kullanamiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

quote:

Ya bune allah aşkyna

yapamıyosun

Nerede hata var la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu yine saptirdiniz forumda sorun var bu sorunu bilseydim duzgun yazardim simdi farkettim, konuyu saptirmayin, akli fikri yerinde olan bir vatandas biraz dikkatle rahatca okuyabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonuar -- 20 Nisan 2014; 14:43:26 >
  • Kör oldum galiba :/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

quote:

Ya bune allah aşkyna

yapamıyosun

Nerede hata var la

bylerek yapmayacaktın çünkü i var bilerek yazacaktın
  • Pc den de yazıyorum aynısı oluyor mobille alakalı degil. Forumda bir sorun var.

• duzenlenmistir
  • adam haklı
  • Bir yerde haklsın ama forumda oldukça sağlam satıcılar ve alıcılar var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.