Şimdi Ara

Dolandırıcı Numarası! 0850 850 0775

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün 0850 850 0775 telefon numarasından;

"Enpara çözüm merkezinden arıyorum, banka hesabınızdan 400$ - 450$ para çekme girişiminde bulunuldu hemen banka hesabınızı dondurmak için yetkinize ihtiyacımız var bizimle paylaşmadan size sms ile gönderdiğimiz şifreyi ekrandaki tuşlar ile tuşlamanız gerekiyor." diye acele ettiriyor telefondaki bayan..

Ben farklı bir numaradan aradığım zaman ise, telefondaki kadın bana da aynı şeyleri söyleyerek sms ile gelen şifreyi tuşlamamı istedi.

Halbuki bu sırada kadının halen arka planda sesi geliyordu. Epey amatörce ama bir çok kişi inanabilir bu duruma :)

Siz değerli forumdaşlarında bilgi sahibi olması için paylaşma gereği duydum, dikkat edin ve mümkünse yakınlarınız ile bu mesajı paylaşın.

Annemi aramışlar bugün, annem telaş ile beni aradı ve şifreyi paylaşmadığını söyledi. Çok endişelenmiş ve neredeyse şifreyi vermek üzere olduğunu söyledi bana.

Telefon numarası: 08508500775

Bilginize. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktasarimTr -- 1 Mart 2023; 14:20:37 >

• " İyi Forumlar " mı  

2005-2012 yıllarına döndüm bir an

• 0850’li numaraları komple engelledim rahatım. Canı sıkılan bu fake numaralardan arayıp şirketmiş gibi rol kesiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Halbuki bu sırada kadının halen arka planda sesi geliyordu."

Şu kısmı anlayamadım.

• iPhone kullananlar için AppStore’da SpamBlocker diye bir uygulamayla var ve harika çalışıyor.

Uygulamada hazır listelerden engellemek istediğiniz numara grubunu seçip bu aramalardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Hazır listele olayı çok başarılı. Kesinlikle tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRR18Q4ZUA -- 27 Eylül 2023; 15:59:46 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.