Şimdi Ara

DOKUZ EYLÜL - ULUDAĞ - AKDENİZ - MEDENİYET TIP?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul'da yaşıyorum. Sıralamam 4900. Bu tıp fakülteleri ve şehir hakkında bilgilendirebilir misiniz?

• up
  • Medeniyet yükselişte.Bence Medeniyet'i seç
  • Medeniyet iyidir hacı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thebusterbunker kullanıcısına yanıt
    soyal bır yasamın olsun ıstıyosan akdeniz de ıyıdır ve bana göre akdenizin en iyi bölümüdür.biliyorsunkı yuz nakilleri akdeniz ünide gercekleşti.maç izliyosan bu sene antalyaspor tekrar lıge cıktı ve stadı cok güzel olacak inşallah.ben bara falan gitmek istiyoırum dıyosan antalya kaleiçi senin işini görür.diğer unıler hakkında bılgım yok.ingilizce geliştirmek istiyosan her yıl mılyonlarca turıst geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaLeNuS07 -- 1 Temmuz 2015; 11:24:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaLeNuS07

soyal bır yasamın olsun ıstıyosan akdeniz de ıyıdır ve bana göre akdenizin en iyi bölümüdür.biliyorsunkı yuz nakilleri akdeniz ünide gercekleşti.maç izliyosan bu sene antalyaspor tekrar lıge cıktı ve stadı cok güzel olacak inşallah.ben bara falan gitmek istiyoırum dıyosan antalya kaleiçi senin işini görür.diğer unıler hakkında bılgım yok.ingilizce geliştirmek istiyosan her yıl mılyonlarca turıst geliyor.

Tıp öğrencisnin eğlenceyle pek işi olmaz
  • MuratHoney M kullanıcısına yanıt
    demek istediğini anlıyorum çevremde tanıdıklarımın bazıları hem okuyorum hemde geziyorum dedi ve ikisini götürebilmek zor ama şehir hakkında bilgi verdim.
  • benimde ygs 5.5k geldiğinde araştırmıştım uludağı (bursada oturuyorum)
    uludağ cidden çok sıkı ve güzel tıp öğrencileri yetiştiriyor
    tek eksiği biraz tus başarısı olabilir oda intörnlükte yoğunluktan
    hatta bir tanıdığımız son sene çok hasta görebilmek için yeditepeden uludağ geçti
    istanbulada yakın ve güzel bir şehir istediğin olanakları bulabilirsin yani
    tavsiye ederim
  • medeniyet tıp ta yım istanbulda yasıyorum gazi tutuyordu ama medeniyete geldim istanbuldaysan bence hic dusunme medeniyete gel insanıne evi gibisi yok ayrıca baska sehırden gelen arkadaslarımda ıstanbulu cok sevdıler istanbul olması yeter bence hastane desen göztepe ssk yenileniyor tekrar yapılıyor sen sıfır hastaneye girecen hocalar bilmiyorum hazırlıgı yeni bitirdim ama üst sınıflar iyi diyorlar biraz zorluyorlarmıs kampüs sıkıntı biraz oda istanbuldasın ve istanbulun ulasımı en kolay yerlerinden birinde istediğin yere tek vesait metro metrobüs otobüsler ve medeniyet giderek artıcak sıralaması 2 seneye cok yükselir
  • medeniyet çok yeni bir üniversite. gerçek kadavraları bile olmayan bu kadar genç bir üniversite seçmek bana mantıksız geliyor. diğer 3 ü arasından seçim yapmak daha akıllıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trcarion

medeniyet tıp ta yım istanbulda yasıyorum gazi tutuyordu ama medeniyete geldim istanbuldaysan bence hic dusunme medeniyete gel insanıne evi gibisi yok ayrıca baska sehırden gelen arkadaslarımda ıstanbulu cok sevdıler istanbul olması yeter bence hastane desen göztepe ssk yenileniyor tekrar yapılıyor sen sıfır hastaneye girecen hocalar bilmiyorum hazırlıgı yeni bitirdim ama üst sınıflar iyi diyorlar biraz zorluyorlarmıs kampüs sıkıntı biraz oda istanbuldasın ve istanbulun ulasımı en kolay yerlerinden birinde istediğin yere tek vesait metro metrobüs otobüsler ve medeniyet giderek artıcak sıralaması 2 seneye cok yükselir

hocam sıralamam 6bin gelir mi orası bu sene? Çok çeker mi öne? Bir de onun altına ne yazmalıyım gelmezse diye? Akdeniz mi uludağ mı osmangazi mi.Evim çorluda.

• Benim sıramamam 4500 gazi tıp ingilizce mi yoksa medeniyet tıp mı yazayım bilmiyorum. İstanbul istiyorum ama yeni olması beni biraz endişelendiriyor. Bi de hazırlık olmasına rağmen turkçe ders gorulen bi okulda hazırlık okumak zaman kaybı gibi geliyor muaf olma sınavı var mı acaba orada

• Acil cevap verirseniz sevinirim bi iki gune tercih vereceğim de

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest

Benim sıramamam 4500 gazi tıp ingilizce mi yoksa medeniyet tıp mı yazayım bilmiyorum. İstanbul istiyorum ama yeni olması beni biraz endişelendiriyor. Bi de hazırlık olmasına rağmen turkçe ders gorulen bi okulda hazırlık okumak zaman kaybı gibi geliyor muaf olma sınavı var mı acaba orada

Sene basinda muaflik sinavi var 70bpuan intermediate seviye yeterli.listening temelin.varsa 1 aylik.calismayla cok rahat gecersin.benim siralamamda gecen sene gazi ing sinirdan tutuyordu ama medeniyet yazdim.sana kalmis

• quote:

Orijinalden alıntı: kesnek

quote:

Orijinalden alıntı: Trcarion

medeniyet tıp ta yım istanbulda yasıyorum gazi tutuyordu ama medeniyete geldim istanbuldaysan bence hic dusunme medeniyete gel insanıne evi gibisi yok ayrıca baska sehırden gelen arkadaslarımda ıstanbulu cok sevdıler istanbul olması yeter bence hastane desen göztepe ssk yenileniyor tekrar yapılıyor sen sıfır hastaneye girecen hocalar bilmiyorum hazırlıgı yeni bitirdim ama üst sınıflar iyi diyorlar biraz zorluyorlarmıs kampüs sıkıntı biraz oda istanbuldasın ve istanbulun ulasımı en kolay yerlerinden birinde istediğin yere tek vesait metro metrobüs otobüsler ve medeniyet giderek artıcak sıralaması 2 seneye cok yükselir

hocam sıralamam 6bin gelir mi orası bu sene? Çok çeker mi öne? Bir de onun altına ne yazmalıyım gelmezse diye? Akdeniz mi uludağ mı osmangazi mi.Evim çorluda.

Fikrimce gelmesi zor. Altına ben olsam uludagı yazardım

• Medeniyet tıpta muaflık sınavları nasıl oluyor bileniniz var mı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.