Şimdi Ara

dokuz eylül inşaat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bölümünde okuyan varsa yardımcı olabilir mi bi kaç sorum var da

• Çok özel bir şey sormayacaksan derslerle ilgili falan ben 2014'te kocaeli ile deu arasında kalmıştım inşaat kocaeli'ne gittim.belki geçiş yaparım diye düşünüyordumda geçmiycem deu'ya.

Kötü okul değildir o konuda sıkıntı yapma yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OreoNewAccount kullanıcısına yanıt
    hocam yerleşkesi bucadaymış orası hakkında bi bilgin var mı veya bitirdikten sonra iş bulmaa hakkında bi fikrin var mı
  • Chikarito kullanıcısına yanıt
    Yerleşkesi için çok kötü yerde diyorlar kardeşim.Ben yazcakken pek izmir'e benzemez haberiniz olsun diyorlardı.İşsiz kalcağını sanmam inşaat mühendisliğinde Kocaeli düşünürsen daha detaylı anlatırım bende girdim bu sene tekrar 36k olabildim anca malesef.

hocam inşaat mühendisliği için deü kocaelinden iyi değil mi veya oyle kıyaslama yapan bi liste var mı?
    Öyle kıyaslama yapan liste olmaz bu kişisel olay ben Kocaeli daha çok mühendislik üzerine diye hemde evim İstanbul'a yakın diye yazmıştım.Tercih günleri ytü'ye gitmiştim orda bir hoca ytü olmazsa kocaeli yaz deu yazma demişti ztn ytü imkansızdı.

Kardeşim ben deu makinedeyim, kampüs olarak şunu söyleyebilirim çok ruhsuz bir yer, sosyal bir kampüs değil ve aşağısında otobüslerin kalkış durağı olduğu için mahalleli teyzeler kampüs girişinden eksik olmuyor. Kampüsün bir tarafı çeşme otobanı , diğer yanı bucanın kenar kesimine denk geliyor ve pek tekin yerler değil karşı taraf, doğulu insanlar bol. Üniversite hayatı yaşayım diyosan gelme ama eğitimi fena olmasın aynı zamanda izmir olsun diyosan gel( buca pek izmir sayılmaz baştan söyleyim. Bu arada kazandıktan sonra kayda gelince sakın özel yurt tuzağına düşme hepsi sahtekar, kontenjanımız dolmak üzere diye kandırarak kayıt yapmaya çalışıyorlar(senelik senet yapar hepsi) ama en lüksü bile okul açıldığı gün dahil daha yere sahiptir. Okul yurdunda kalmak istersen sağlam torpil lazım ama fena değildir yurdumuz, tınaztepeye günde 4 servis kalkar onun dısında direk ulaşamazsın aktarma yapman gerekir. Başka sorun olursa yardımcı olabilirim

• mcandal kullanıcısına yanıt
    kalacak yer sıkıntısı olur mu?
    olmaz, okul yurdu yada kyk çıkmasa bile geldiğin gün yurt bulursun.
    abi kocaeli yerine uludağ daha mantıklı değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chikarito

bölümünde okuyan varsa yardımcı olabilir mi bi kaç sorum var da

bnde deu ve anadolu arasında kaldım sence hangisi
  • Sıralaman kaç hocam ? Dokuz Eylül'ün olduğu yerler Buca tarafları öğrenci çoktur oralarda bence güzel yerler.
  • IbRaCaDaBra I kullanıcısına yanıt
    42k usta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.