Şimdi Ara

Dokunmatik Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    telefonun klavyesinde ekranın dokunmatiğinin bazı kısımlarında problem var.
    misal telefonu düz tutarken silme tuşuna bassamda üstündeki L harfine ya da altındaki entere basıyor.c ye bassam f veya space yapıyor.
    klavyeyi yan çevirsem o tuşuna değilde ı ve p ye basıyor.
    uyuz bir durum,hani ekran değiştirmesini gerektirecek kadar kötü bir durum mu fikir edinemedim.
    restore falan yazılmış fakat bu meret telin yazılımı vs sıfırlarsa ben tekrar çevirmeyi de beceremem.
    sürüm 3.1.3 yazıyor,donanımsal bir hata olup olmadığını bilsem iyi olacak.
    yardımcı olabilirseniz sevinirim. ilk defa kullanıyoruz bu mereti

• dostum biaralar bnde 2g kullanmistim ayni sorun bndede olmustu.. servise vermistim dokunmatik degiscek demislerdi ve 2glerde dokunmatikle ekran bir degisiyor.. ve 100 150 lira arasi bisey diye biliyorum o zaman yaptirmamistim zaten telin fiyati belli.!! genel olarak 2glerde wifi ve dokunmatik sorunu kroniktir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi yav,mundar oldu desene. yani tertemiz bir halde valla tam da aradığım gibiydi,özellikle 2g nin kasası hoş geldiğinden iyi denk gelmişti
  • walla dostum bndekide cook temizdi birde 16 lik versiyonuydu. iste dedigim gibi yinede bi sor belki uygunfiyata yaptirabilirsin..

• Kendinizde degisebilirsiniz , telefonvularda degistirir . 50-100 tl telefoncuya verirsin , 20-75 tl ye kendin degistirirsin .

• o rakamlara hallolacak bir mevzu mu? Daha fazlaya malolacgni sanyrdum! Birde bu mereti acip kapamak pek becereblecegm bi mevzu gibi de durmuyor yav

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.