Şimdi Ara

DOĞUŞTAN MOTORCU OĞLUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birazda eğlenelim. herkesin bildiği gibi enduro motorcuyum 4 ay önce oğlum doğdu maket motor , ve benim kaskıma çok düşkün oldu gerçekten genetik denen olay var sanırım adı toprak

https://www.youtube.com/watch?v=bX2YATquL8o

• Ben bilmiyordum sizinle ilgili her hangi bir bilgi "herkesin bildiği" gibi diyerek insanları zan altında bırakıyormuşsunuz gibi geldi.

Video'ya gelince izlemedim ama Allah bağışlasın oğlunuzu.. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Ben bilmiyordum sizinle ilgili her hangi bir bilgi "herkesin bildiği" gibi diyerek insanları zan altında bırakıyormuşsunuz gibi geldi.

Katılıyorum size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enduro-touring mi yoksa offroad mu? Çünkü kaskınız off-road için uygun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Ben bilmiyordum sizinle ilgili her hangi bir bilgi "herkesin bildiği" gibi diyerek insanları zan altında bırakıyormuşsunuz gibi geldi.

Bir yandan niyeyse sempatik olduğunu düşünüyorum, diğer yandan duygusal-adam , pisagor çakması buluyorum bide şu sürekli renkli yazan bi abimiz vardı ona özeniyosun galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fullmetal Chemist -- 21 Ağustos 2015; 13:39:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

Enduro-touring mi yoksa offroad mu? Çünkü kaskınız off-road için uygun değil.

Öncelikle güzel övgüler için teşk ederim . enduro motorum vstrom dl-650 LEMOG (lüleburgaz enduro motorsiklet grubu) kurucusuyum bu arada çöp diyen kişiye admin gereğini yapmış ayrıcada admine teşk ederim

paylaşılan konudışı eğlence bölümü video eğlence anlatım net . dolayısı ile tam olması gereken yerde.başlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexor -- 21 Ağustos 2015; 18:03:17 >
  • Saçlar on numara.
  • Allah bağışlasın

• GENETİK DEĞİLDİR o

daha ane karnındayken bile duydukları etkiliyor gelişimini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Saçlar on numara.

saçlar hatırlarmısınız bilmem A takımındaki biey gibi Mr. T

Ayrıca ileri seviye foto çekimi yapıyorum :)
    http://i93.photobucket.com/albums/l52/flexor1/DSC_0117_zpsp3la7c19.jpg

Genetik bence bu arada annede babada motor kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexor -- 21 Ağustos 2015; 18:39:24 >

• Flexor' u tanıyanlar arasında herkes bilir motorculuğunu da, sporculuğunu da... ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongman34 -- 21 Ağustos 2015; 20:43:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexor

Birazda eğlenelim. herkesin bildiği gibi enduro motorcuyum 4 ay önce oğlum doğdu maket motor , ve benim kaskıma çok düşkün oldu gerçekten genetik denen olay var sanırım adı toprak

https://www.youtube.com/watch?v=bX2YATquL8o

usta sen bi body forumundaki flexor değilsin demi

• Evet oyum demekki çok kişi tanıyormuş :)
  • ilk3-4 yil sert yerlere sirt ustu yatirmayin, ileride kafasinin arkasi duz olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçları fena , Allah bağışlasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

ilk3-4 yil sert yerlere sirt ustu yatirmayin, ileride kafasinin arkasi duz olur

çocuk anatomisi pedagoji insan anatomisi, motor fonksiyonu ve ileri gelişim düzeyi üstüne Annesi diplomalara sahip. bu arada eşim cimnastik ve reformer eğitmeni. uyarınız için çok teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexor -- 21 Ağustos 2015; 21:22:05 >
  • Allah bağışlasın abi :)

• Maşallah hocam. Allah analı babalı büyütsün

• Usta çocuğa mohawk mı yaptınız

• Arkadaşlar başlık yukarda kalsın diye yazıyorlar diye düşünülmesini istemem fakat nezaket gereği cevap vermem gerekiyor kusuruma bakmayın.

Allah hepimizin evladını korusun arkadaşlar . Allah Düşmanıma dahi evlat acısı vermesin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.