Şimdi Ara

Doğuş Oto ve Volkswagen'i Tüketici Hakem Heyeti'ne Şikayet Ettim. SONUÇ. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
12.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Azimle bilmemne yapan duvarı deler derler ya.

Tebrikler ..
  • azminizden ötürü sizi tebrik ederim herşey iyi hoş da ben aracın 1 hafta serviste kalmasından kıllandım.size misilleme amaçlı aracın sağlam parçalarından alıp daha eski ya da arıza yapmaya meyilli bir parçayla değiştirmiş olabilirler.sizi de tedirgin etmek istemem ama aklıma gelen bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: STasdemir

azminizden ötürü sizi tebrik ederim herşey iyi hoş da ben aracın 1 hafta serviste kalmasından kıllandım.size misilleme amaçlı aracın sağlam parçalarından alıp daha eski ya da arıza yapmaya meyilli bir parçayla değiştirmiş olabilirler.sizi de tedirgin etmek istemem ama aklıma gelen bu

Herşey olabilir. Bir günde yapılacak bir işlem için bu kadar bekletmeleri kıllandırıcı
  • @Hellmen
    @gorkemuse
    @smg05
    @gooogle96
    @Ykaraaca
    @bekozim123
    @NEŞELİMEŞEODUNU
    @playumb
    @Belenenses
    @BARKU
    @chncnyhn
    @deeplord
    @bende345
    @chnbs
    @ilker67
    @ahmtıl
    @dnz60
    @Fantastic Light
    @STasdemir

Hepinize teker teker teşekkür ederim iyi dilekleriniz ve tebrikleriniz için
    Benzer bir durumu 3-4 yıl önce ölü piksellerden dolayı Apple ile yaşamıştım. fakat onlar 30 iş gününü geçirmişti

@BARKU Fotoğraf koymasaydım afaroz edilirdim şimdiye herhalde

quote:

azminizden ötürü sizi tebrik ederim herşey iyi hoş da ben aracın 1 hafta serviste kalmasından kıllandım.size misilleme amaçlı aracın sağlam parçalarından alıp daha eski ya da arıza yapmaya meyilli bir parçayla değiştirmiş olabilirler.sizi de tedirgin etmek istemem ama aklıma gelen bu

Öyle birşey yapmaya cesaret edeceklerini düşünmüyorum hocam, hem servis yeni açıldı Uşak'a, hem de öyle bir durumda tespit ettirme durumum olursa başları çok fazla ağrıyabilir diye düşünüyorum

Arabanın, altını üstünü herşeyini inceliyorum ben

Kaskodan jant değişmişti 2 sene önce, jantın dış görünüşünde bir farklılık yok, fakat içerde kalınlık farkı var. Yeni gelen jant daha kalın. Gerçi bunu yeni farkettim rot-balansta jantların hepsi çıkartılınca. Sorun teşkil etmiyor ama canım sıkılıyordu o günlerde sırf can sıkıntısından eski kaskom olan Güneş Sigorta ile görüştüm o zaman. Seri numarası ve farklılığı tesbit ettirin servise jantı gerekirse değiştirtelim dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: demon

quote:

Herşey olabilir. Bir günde yapılacak bir işlem için bu kadar bekletmeleri kıllandırıcı

Evet, başta ben de kıllandım ama parçalar yanlış gelmiş babam görmüş öyle söyledi.

Zaten arabayı servisten bir kaç gün sonra görünce sanayiye götürdüm tanıdık bi ağabeyle lifte kaldırdık viraj denge çubuklarını yağlatmak için o arada görebildiğim her yere baktım parçalar hala daha çamurluydu

• Arkadaşım,

Seni yanaklarından öpüyorum!

Hak aranır ve aranırsa da bulunur.

Saygılarımla,

Taner Göde
  • hakkınızı almanıza sevindim hayırlı olsun
  • Babanızın sen kim, onlar kim demsine rağmen devam etmişssiniz. Tebrik ederim . Ama ben babanızdan sizin arkanızda durmasını beklerdim.Moralen daha rahat olurdu içiniz.Neyse hayırlısı.

Not:Ama babanızda haklı.Davanın sonucu değişebilir.Sizin iyiliğinizide düşünmüş olabilir. Güle güle binin artık bir sorun çıkınca anında hallederler işinizi
  • içimin yağları eridi valla söz konusu doğuş olunca herşeyi hakediyor
  • o boyanın tazzıklı su ıle cıkması ıcın ,her halde saatlerce o bolgeye su tatbık edılmelı....

nasıl varmıslar bu sonuca anlayamadım.

neyse kı sonuca ulasabılmıssınız.bızde eksık olan bu zaten.alıstırılmısız sındırılmeye.bır de su yakıt fıyatları konusunda bırlık olabılsek ,ne kadar güzel olurdu değil mi?
  • Tebrikler ben olsam ben de aynısı yapardım sonuna kadar giderdim meselenin üstüne.
  • Tebrik ederim hocam çok doğru bir iş yapmışsınız.ülkede böyle hukuki olayların tüketici lehine sonuçlanması gerçekten çok güzel...
  • kararlılığınızın ödülünü almışsınız, bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

Babanızın sen kim, onlar kim demsine rağmen devam etmişssiniz. Tebrik ederim . Ama ben babanızdan sizin arkanızda durmasını beklerdim.Moralen daha rahat olurdu içiniz.Neyse hayırlısı.

Ne yazık ki eski jenarasyon babaların çoğu bu şekilde düşünüyor,benim babamda aynı aman bulaşma tarzında bir insan eski itaat kültüründen geliyorlar birisi kendilerinden yüksek bir mevkideyse herşeyin en doğrusunu bilip en doğrusunu yaptıklarına inanıyorlar hak aramaktan korkuyorlar,bizim evin önünde su sızıntısı vardı bir ay aranmasına rağmen belediye ekipleri gelip onarmadı neymiş borunun tamamen patlaması gerekiyormuş onarım yapmaları için,ben de gittim direk belediye başkanıyla görüştüm ki kendisini sadece seçim afişlerinde görmüştüm daha önce, sorunu anlattım uygun bir dille, sabah ekipler geldi onardı hemen,ne yazıkki bu ülkede işler bu şekilde yürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rhetorical -- 7 Ekim 2011; 23:52:33 >

• aslında kartlar sizdeymiş vw gibi firmalar müşterilerine karşı kusurunu resmen tescil ettirmeye cesaret edemez. yasal süreçten biraz ayrıntı verimisiniz hani bizede klavuz olur ilerde başımıza gelirse diye
  • tebrik ederim örnek bir davranış ortaya koymuşsunuz.

bizlerede örnek oldunuz bu vesile ile.
  • Helal olsun, memlekette sizin gibi insanlara ihtiyaç var.
  • Son dönemlerde okuduğum en güzel konulardan biri oldu bu.

HaCKeRBoY64 arkadaşım;

Kararlı mücadelen için tebrikler.

Paylaşımın için teşekkürler. :)

Aynı marka ya da başka markanın uygulamalarından muzdarip başka forumdaşlarımız varsa onlara da motivasyon olacaktır.
  • Tebrikler .Belki bu şekilde mağdur olanlar vardır onlar içinde bir örmek teşkil eder.Bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: smg05

Kararlılığınızdan dolayı tebrikler en iyisini yapmışsınız uzatsaydınız işi 4-5 yıl mahkemeyle uğraşmaya ne gerek var...... Orta yolu bulunmuş sevindirici........

Tüketici hakem heyetine yapılan başvurular 6 ay içinde sonuçlanıyor. Çıkan karar mahkeme kararı niteliğinde fakat karar ilçe mülki idare amiri olan kaymakam başkanlığında toplanan heyet tarafından verilip onanıyor. Olayda art niyet sezilmediyse eğer karar kesinlikle tüketiciyi madur etmeyecek yönde oluyor. Çıkan karara tarafları15 gün içinde itiraz hakkı var. Süre bitiminde karar doğrultusunda hakkınızı elde edebiliyorsunuz. Doğuş kararın aleyhine olacağı az çok bildiği için erken çözümü kabül etmiş. Tebrik etmek lazım arkadaşı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.