Şimdi Ara

Doğubank Iphone 2g Fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
24.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Acaba bu aralar doğubankdaki iphone 16gb 2g fiyatları ne civardadır. Teşekkürler.

• bulmakda zorlanabilirsin ama yaklaşık rakam 850 ile 1050 ytl (ikinci elleri hakkında bilgim yok)
  • dün ordaydım 2. el temiz kayıtlı 1100 ama kutulu falan 2. el 8gb ise ben tertemiz kutulu 930 a aldım haberin olsun çok haşat telefonlar var onlar daha ucuz ama hakketen haşat yani 2g 2. el 1100 ytl gözden çıkarıcaksın yani
  • ben 730 almıştım 1.5 hafta önce 8gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 12 Eylül 2008; 23:36:26 >
  • ben 930 a aldım ama içinde kulaklığın sarılı olduğu jelatine adar duruyordu sıfır gibiydi valla
  • abi ben doğubank a ilk geldiğinde almıştım iphone u 1000 ytl ydi... fiyatlar niye böle olmuş yaa çıkmış gibi sanki
  • 0 varmı ki halen orda ilk version iphone lardan
  • olmasa da yüklerler ... yeterki sen iste
  • var ama çok nadir genelde 2. el

yoğunluk 3g de
  • mayıs ayında 700 ytlye kadar düşmüştü ancak piyasada iphone kalmayınca fiyatlar tekrar 1000ytl civarına çıktı..
    Büyük ihtimal 3g çıkınca doğubankta fiyatlar baya düşecektir..
    Bu yüzden şu sıralar iphone alınmaz...
  • satarım
  • 2g ler daha şık diyerek kendimi avutmak istiyorm var mı katılan
  • tabikide yani var mı 2g gibisi...arka kapağı gümüş ohh babalar gibi...ne 3g siyah , beyaz kolpaya benziyo hıh
  • bu avuntu degil gercek :)
    Ama sanirim bende satmak zorunda kalicam
  • sende 3g nin fake büyüsüne kapıldın yani
  • ozellik olarak iyi olabilir ama bence eskileri daha karizma yaaa
  • şu zaman ıphone 2g almak için uygun değil bence biraz beklemenizi tavsiye ederim,3g ler piyasaya biraz otursun
  • bence hiçbir farkı yok...illaki 3g olsun diyorsanız arka kapağı siyaha boyamanız yeterli..işte karşınızda 3g
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tranquilizer

mayıs ayında 700 ytlye kadar düşmüştü ancak piyasada iphone kalmayınca fiyatlar tekrar 1000ytl civarına çıktı..
    Büyük ihtimal 3g çıkınca doğubankta fiyatlar baya düşecektir..
    Bu yüzden şu sıralar iphone alınmaz...

sizin dediğiniz de tabi ki ihtimal dahilinde ama vodefone ve turkcell 3g'nin fiyatlarını açıklayınca insanlar fiyatları yüksek bulup yeniden 2g peşine düşebilirler.bu da bir ihtimaldir.tabi o esnada piyasadan 2g bulmanın zorluğu da artmış olacakır

bu durumda fiyatlar bir miktar düşse de sizin bahsettiğiniz şekilde düşeceğini zannetmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: faday

bence hiçbir farkı yok...illaki 3g olsun diyorsanız arka kapağı siyaha boyamanız yeterli..işte karşınızda 3g

benım bir konum vardı işlerımden dolayı harekete gecıremedım arka kapak ıle ılgılı 3g'den daha güzel olcaktı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.