Şimdi Ara

Doğubank güvenilirmi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dogubank manyak yer valla hiç bu kadar dürüst kazıkçı olmayan fiyat sallamayan mütevazi bir esnaf görmedim
  • bn geçen cuma aldım telefonu ordan bi sorun çkmadı yalnız piline dikkat et we telefonun tuş takımını kontrol et açıkken mesaj bölümüne gr her tuşun çlşp çalışmadığına bak zaten onlar sana 15 gnlük garanti weriolar alcksn eğer 2. katta "selin" adındaki mağazadan al ama mutlaka sıkı bi pazarlığa gir.zaten onu en aşağı 700-750mlyn araısnda bulursun
  • esnafına göre değişir....
  • Satın aldığın yerden, alabileceğin maksimum garanti süresini ve arıza çıkarsa değiştirme şartlarını sor. 15 ya da 30 gün garanti veriyorlar zaten.

Garantili cihaz kadar güvence yok tabii ama kaçak telefonda.
  • doğubankta güven tabii 50 senedir olduğu yerde duruyor...!!!!!

alacağın iş yeri önemli telefonu aldığında oturacaksın bir sene 1 saat kurcala zaten 20 gün garanti veriyorlar.....

sonra birşey olduğunda yardımcı oluyorlar
  • zaten bir sorunu olan telefon bir hafatda anlaşlıoyr....
  • Cep telefonlarını bilmem ama ben 70 ekran 100 Hz. Sony TV, 5+1 ses sistemi Technics ve Panasonic kablosuz telefon aldım. Çok şükür sorun yaşamadım. Hatta ben İstanbul'da bile oturmuyorum. Çanakkale'deyim. Ödemeyi doğubankta yapıp döndüm, tüm eşyalar kargo ile geldi sorun da çıkmadı. Hatta tv standını beğenmedim geri gönderdim yenisini gönderdiler. Sorun çıkacağını zannetmiyorum.
  • genelde pillerinde sorun çıkıyo cihazların bunu söylüyorlar zaten satarken ama çok büyük problem değil bu.
  • beyler doğubank dediğiniz ne ya? bildiğimiz mağza mı internet sitesi mi? mağzaysa bu mağzalardan istanbulda (anadolu) var mı?
  • O KADAR PARA VERECEKSİN NE PİLİ ORJINALDİR NBE DE AKSESUARLARI.BENCE HİÇ KUMAR OYNAMA,HİÇ RİSKE GİRME DOSTUM GİT GÜVENİLİR BİR YERDEN AL
    DOĞUBANK İLE KVK'DAN ALINAN TELEFONLAR ARASINDA HİÇ BİR FARK YOKSA SORARIM SİZE DOĞUBANK'TAKİ ADAM NİYE DAHA UCUZA SATIYOR.TELEFONLARIN NERDEN,KİMDEN GELDİĞİ BELLİ DEĞİL.HEM SÖYLEYEYİM DOĞUBANK'TAKİLER SATANA KADAR YANINDA SATTIKTAN SONRA ARA KI BULASIN BİR MUHATTAP.

GARANTİLİ AL İÇİN RAHAT OLSUN DOSTUM.HEM UNUTMA UCUZ ETIN YAHNISI PEK OLUR DERLER.BİR DALAVERA OLMASA BU ADAMLAR NİYE PİYASA FİYATININ ALTINDA SATSIN BU TELEFONLARI MANTIKLI BİR DÜŞÜN

SAYGILAR
  • evet arkadaşlar, 7610 kullanıcısı olarak bişeyler ekliyim dedim.
    almadan önce kvk bayilerini falan gezdim yani orijinal kutusunda herşeyini inceledim pilini, şarj aletini kitabına kadar.
    sonra doğubanka gittim bi sürü dükkan gezdim, üstk katlardaydı galiba bi dükkanda orijinal pili ve sahtesini ayrıca orijinal seyehat şarj cihazı ile sahtesini gösterdi farkını gördüm, aynı şekilde kvk bayilerindeki ilede karşılaştırdım. Pilini ayırt edebiliyosunuz ama şarj cihazını öyle bi taklit etmişlerki ayıramazsınız, bir iki ufak ayrıntı ayırıyo birbirinden.
    Kısacası spota güvenemedim, her ne kadar güvence verselerde söz ile yani satana kadar...
    kvk garantili aldım, şimdi içim rahat, kutu içeriğini (data kablosu cd'si falan) tamamlayana kadar fiyatı 700 ü geçiyo, orijinal kutusunda herşeyi full hemde 2 yıl garantili 840 almıştım, sizce 140 mil. için değermi? Yine doğubanktan ama mobilclub'tan aldım kvk garantili veriyo, orası iyidir. Hatta şu Bamteli'nin sunucusuda ordaydı bişeyler bakıyodu...

• ben derimki eyer tanıdık varsa doğubank tan al ama adamların halı iyi değilse kvk falan al zaten telefonların fiyatı inecek 1 . 2 ay içinde adam telefonun kapağını pilini değişiyor bazen ama ben 2 tane telefon aldım doğubanktan pek bi sorun çikmadı tek kotu yanı 15ğün garanti verdıler
  • tabi guwen dostum zaten 15 gun dukkan garantisi war makinayı kurcalrsın iyice zaten sorun warsa cıkar o surede daha sonra cıkarsada sansına kus..
  • doğubank istanbul sirkeci semtindeki işhanının adıdır...Burada elektronik eşyalar satılır...daha çok kaçak eşyaların satıldığı bilinir....
  • sağlam biyerden alınırsa güvenilirdir de...
  • adam bugün gözümün önünde aldığı spo telefonun kapağını beğenmeyen bir müştriye orjinalinin kapağını takıp verdi...
  • iyi dükkan seçip fatura belge imei kaydederek aldın mı sorun olmaz....
  • bence hiç almamak en iyisi...
  • dogubank iyidir ama tel sakat iş ne olacagı belli olmuyor eger forumu
    takip edersen nerden hangi dukkanın iyi oldugunu ogrenebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.