Şimdi Ara

DOĞALGAZ FATURASINI YÜZDE 50 AZALTACAK BULUŞ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
6.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: soguto

Bu başvuruyu patent vekili olarak ben yazdım ve üstelik prototiple ve tipik baca ile sarfiyatların karşılaştırmalı resmi raporlarını görme fırsatım da oldu.

O kadar yazacağınıza kısaca tasarrufu neden yaptığını yazsaydınız hemen alırdım üretime geçtiğinde. Şu an tatmin olmuş değilim tasarruf oranı konusunda.
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Uzun suredir siteye bakamadım, yanıtlanmamıs sorular, gecikmis yanıtlar icin kusura bakılmasın lutfen

Bulus, ekzost gazlarının taze havaya karısmasını onleyen bir tasarım olması ve yan fayda olarak ön ısınma mesafesinin artmıs olmasıdır.

Pdf halinde yayınlanmıs olup, önceden sunmus oldugum basvuru numarasıyla tpe web sitesinden erisilebilir haldedir. Tarifnameyi bizzat yazdıgım icin, elimden gelen en açık ve detaylı anlatım oradadır.

Umarım insanlık için iyi olur.

Saygılat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ar_tryk A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Uzun suredir siteye bakamadım, yanıtlanmamıs sorular, gecikmis yanıtlar icin kusura bakılmasın lutfen

Bulus, ekzost gazlarının taze havaya karısmasını onleyen bir tasarım olması ve yan fayda olarak ön ısınma mesafesinin artmıs olmasıdır.

Pdf halinde yayınlanmıs olup, önceden sunmus oldugum basvuru numarasıyla tpe web sitesinden erisilebilir haldedir. Tarifnameyi bizzat yazdıgım icin, elimden gelen en açık ve detaylı anlatım oradadır.

Umarım insanlık için iyi olur. Keske tanıtım için profesyonel hizmet alsalarmış, bence kendilerini daha açık ifade etselerdi güzel olurdu.

Saygılat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soguto

Merhaba,

Umarım insanlık için iyi olur. Keske tanıtım için profesyonel hizmet alsalarmış, bence kendilerini daha açık ifade etselerdi güzel olurdu.

Saygılat.

Pdf i paylasirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gazetede yine gördüm bu haberi. Konuyu tekrar hortlatacağım...

• ozgur81 kullanıcısına yanıt
    DOGALGAZI YARI YARIYA DÜSÜRMENİN TEK YOLU VAR ENERJİ BAKANLIGINA RICA EDELİM DOGALGAZA YÜZDE 50 İNDİRİM YAPSIN BU FORMULLE BENZİN VE MOTORİNDEDE YARI YARIYA TASARRUF EDEBİLİRİZ HERŞEY BAKANIN AZINDAN ÇIKACAK İKİ KELİMEYE BAKAR
  • Araştırmış geliştirmiş faydalı model olduğu görülmüş ve sonradan patent almış. Tasarruf yapacağı aşikar.
  • Kullananlar varmı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.