Şimdi Ara

Dofus Satılık Charlar Rushu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar rushu serverinde 200 level agi sram satıyorum ciddi alıcıların bana ulaşması rica olunur fiyat 400 tl uçuk bir fiyat değildir.
    Şuan üzerindeki ve inventoryde bulunan eşyaların değeri 80milyon kamastır ve tüm bankasıyla size verilecektir bundan şüpheniz olmasın herşeyi tamdır 10/6
    croum petler vs vs. achivement point 4.427dir frig3e kadar açılmıştır İmposing Ruffian ornamenti vardır.
    4003 hp vardır mount hariç vit basedir yüksek agi ve air damageye sahiptir. str agi vit wisdom scrolleri mevcut.
    Meslekler ise 100 level costumagus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrjezz -- 19 Ağustos 2014; 23:21:28 >

• Sram Satıldı
  • Rushu 200 level satılık CRA

Info: vit basedir sattığım her karakterin üzerinde mountu vardır fakat f2p olduğu için 160 chance piwin ve benzeri mount türlerini giyemediğinden chance düşük gelmesin 120 damage ve resistleri gayet iyidir arttırabilirsiniz kendi tercihiniz. üzerinde Just Shield ve bazı shieldler mevcuttur resimde gösterilen ile oyun içinde hiç bir eksiklik yok

Vit Wisdom Chance Scroller Mevcut

Fiyat:300 TL

Dofus Satılık Charlar Rushu Dofus Satılık Charlar Rushu Dofus Satılık Charlar Rushu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrjezz -- 19 Ağustos 2014; 23:26:12 >

• Rushu 200 level satılık Eni

mounta sahiptir ve resimde gösterilen eşyalar mevcut
    vit basedir resistleri gayet güzel wand ile 1k civarı vurabilirsiniz

Vit Wisdom İnt Scroller mevcut

Fiyat : 300 TL

Dofus Satılık Charlar Rushu Dofus Satılık Charlar Rushu Dofus Satılık Charlar Rushu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrjezz -- 19 Ağustos 2014; 23:25:36 >

• Rushu 200 level satılık Panda

Fiyat 200 TL Eşyasız

Agi Str Wisdom Scrolleri mevcut

hiç bir stat verilmedi daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrjezz -- 10 Aralık 2014; 18:12:06 >
  • Anlatılanın aynısını aldım.Teşekkür ederim,rahatlıkla güvenebilirsiniz...
  • satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrjezz -- 27 Ocak 2016; 23:06:06 >
  • cra satıldı
  • Wakfu'da var mı hocam bir şeyler?
  • malesef sadece dofus
  • Panda günceldir ++++++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrjezz -- 23 Nisan 2015; 17:27:22 >
  • Hala mı Wakfu'da satmıyorsun hocam 100 level iop yaptım bende oynuyorum arada
  • wakfu yok ya yalnızca dofus tek 1 hesap kaldı oda elden çıksın rahat edeyim :P
  • Seni gördükçe dofusun o eski şaşalı günlerini özlüyorum. Çok eğlenceliydi ya.
  • güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrjezz -- 28 Ocak 2016; 16:11:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.