Şimdi Ara

DOBLO KARGOYU HUSUSİYE ÇEVİRMEK???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR DOBLO KARGOYU HUSUSİYE ÇEVİRMEK KAÇA MALOLUYOR,YANİ CAM AÇTIRMAK KOLTUK EKLEMEK RUHSATA İŞLEMEK.HARCI BORCUNU GEÇERMİ? HİÇ UĞRAŞMADAN DİREK KOMBİ ALMAK MI DHA MANTIKLI YOKSA ?DAHA ÖNCE BU İŞLEMLERİ YAPTIRAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURLARSA SEVİNİRİM.

• yasaklandı diye biliyorum artık yaptıramazsın. yani millet gidip vergisini ödüyor normal alıyor sonra birileri ticarinin vergi indiriminden yararlanıp koltuk-cam ekletiyor. tamam vergiler çok yüksek vs ama herkes için böyle. iyi oldu yasaklanması.
  • yapılıyor ama 2000 küsür ytl sadece ruhsata işetme masrafı var tam rakamı unuttum ama 2000 ytl den fazla olması lazım içinede bi o kadar masraf yapsan eder 4000 ytl eline geçecek sonradan açma bir araba deyermi bilemiyorum
  • Arkadaşım artık kamyonetler , otomobile çevrilemiyor.Ancak yanlarına cam açtırıp , koltuk ilave ettitrebilrsin
    ruhsatta yanları camlı , çift sıra koltuklu kapalı kasa kamyonet yazar
    proje ücreti 150 ytl civarı , ruhsat değişimi de bi 200 tutsa 350 ytl sırf kağıt kürek masarafı
  • teşekkürler arkadaşlar.Yani ozaman hiç uğraşmadan kombi modeli daha uygun anlaşılan
  • eğer tanıdıklar vasıtasıyla daha ucuza halledebilirsen belki avantajlı olabilir ama yoksa direk kombi alman daha iyi olur gibime geliyo en azından kafan rahat olur uğraşmazsında
  • bende birşey soracam doblo ve kangoo ruhsatta kamyonet yazıyor. fabrikason koltuklu ve husisi kullanıyorum. Bu tip aracların ticaret odasın kayıtlı olma gibi şart varmı? Bilgisi olan varsa aydınlatırsa teşekür ederim.
  • Ya bir kere ticari olarak alıp, hususi olarak kaydettirmeye GEREK YOK. Yanlarında cam var ise, köprüden geçebilir. Zaten ticarı yada hususi olması sadece 1. köprüden geçme konusunda sizi sıkmıyormu? E zaten camları olan bütün araçlar oradan geçebildiğine göre...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.