Şimdi Ara

DNA Fragmantasyonu Nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
42
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 12 sene önce askerdeyken yumurtalığımda şişme fark etmiştim askeri hastaneye gittiğimde doktor bu varikosel demişti ama daha da süresi var hemen ameliyat etmeye gerek yok demişti.

Bende o dönem araştırdığımda internette bir doktorun yazısına denk gelmiştim. Bu damar şiştiği zamanlarda sık masturbasyon yapar isen damar ufalıyor ve problem ortadan kalkıyor diye. Bende bu yöntemi denemiştim ve gerçekten sorunum ortadan kaybolmuştu.

Şuan 2 senelik evliyim ve o damar şişmesi gene meydana gelmeye başladı masturbasyon yapınca gidiyor 2 gün sonra gene şişiyordu.

Sperm testi vs yaptığımda çocuk yapmamda hiç bir sorun olmadığını doktor test sonuçlarına bakarak söyledi.

Bu arada eşimde hiç bir sıkıntı sorun yok.

Fakat 1 senedir denemeler sonucu hiç bir yere varamadık. Bende bugün Hacettepeye gittim doktora geçmişten bu güne her şeyi anlattım oda muayne etti ve sperm değerlerimin iyi olduğunu ama dna fragmantasyonu testini yaptırmam gerektiğini söyledi.

Arkadaşlar bu testin amacı nedir değerler yüksek çıkarsa ne olur düşük çıkarsa ne olur. Daha önce bu durumun içinde bulunan arkadaşlar yardımcı olur ise sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JRache -- 18 Nisan 2024; 12:46:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.