Şimdi Ara

Dizel ön ısıtma arza lambası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Passat 2.0 tdi 2008 model arabam dün bursa yolunda arza verdi sarı yay şeklinde dizel ön ısıtma arzasıymış servisin yol yardımını aradım geldiler adam dediki turbo bozuk olabilir servise gitmesi lazım görünürde bir şey yok dedi yolda hareket halinde oldu araba çekişten düştü ben o şekilde Bursa'dan Sapanca'ya geldim araba 2 bin devri geçmiyordu hız 80-90 falan zorla geliyordu bu gün arabaya yakıt koydum belki kötü dizelden falan oldu diye araba biraz düzeldi turbo çalıştı 10 km arabayı eskisi gibi kullandım atikleşti falan ardından gene arza işareti yandı bu sefer sarı yay işaretinin yanında motor arızada yandı bilgisi olan varsa yardım edebilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• araba 90 nı gecmıyosa kendını emnıyete aldıgı ıcındır bendede olmustu hava fılıtresne baglanan soket cıkmıstı araba hava fılıtresını gormuyodu ondan kendını emnıyete alıyodu sızın aractada aynısı olabılır yada baska bır arıza vardır araba zarar gormemek ıcın kendını lımıtlıyodur
  • Bilgi için saol arabayı yaptırdım turbo sağlam ama onu kontrol eden beyin gibi bir şey bozulmuş westegate deniyor onu değiştirdik şuan iyi durumda düzeldi baya tuzlu bir tamir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.