Şimdi Ara

Dizel, Manuel Vites 2. El Araç Alacağım. Tavsiyelerinizi Bekliyorum Lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Önümüzdeki ay (mayıs 2019) elime bir miktar para geçecek. 85 Bin TL'ye kadar çıkabilirim. Alacağım araçta beklediğim özellikler şunlar:
    Manuel Vites, Dizel olsun.
    Motorunun 1.4 ve üzeri olmasını tercih ederim.
    Km'si 60 bin ve altında olsun.
    2016 model ve üzeri olsun.
    Fiyat/Performans oranı iyi olsun.
    Piyasası olan bir araç olsun.
    Kaza, tramer kaydı, değişen olmasını istemiyorum. Kısmi boyalarda sorun olmaz.
    Araç bos paketlerden olmasın. En dolu paketler tercihimdir.

Siz olsanız hangi aracı hangi modelleri tercih edersiniz? Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar...

• takip
  • Dizel otomatik olsaydı egea tavsiye ederim ama manuel olunca milyon tane seçenek var. Seç beğen al o derece. Sedan, hb, suv onu yazman lazımdı. Paran çok gitmesin diyorsan 1.6 egea dizel manuel yer uçağı memnun eder. En dolu paketini düşük km de alabilirsin. SEAT leon olabilir, golf olabilir peugeot 308 olabilir, opel Astra olabilir var oğlu var
  • Corolla
  • Bunlarin hepsi ve 85 bin.
    Kolay gelsin deyip kenardan izlemeye geciyorum.
  • Hatchback sedan cok fark etmez. Görünüşü guzel olsun yeter. Otomatik istemememin sebebi otomatik sanzumanlarin cok sorun cikarmasi. Cok masraf cikarsin istemiyorum alacagim aracin
  • Kararsizim cok :)

• İ30 al veya ceed
  • Aklıma bu kriterlerde tek bir araç bile gelmiyor. Bari piyasasını takip etmediğim araçlara bakayım.
  • Hocam piyasaya bakıyorum bir de araçlara bu kriterlerdeki araçların 1-2 seneye değeri düşeceğe benziyor. Manuel olması zorunlu mu? Olmasa tam otomatik 308 önerecektim.
    Egea olabilir
    Corolla olabilir

Ama önerim o fiyata kriterlerinize bağlı kalmayıp s60 ya da megane'ı zorlamanız.
  • Peugeot 308 1.6 e-Hdi Classic Edition Plus tam size göre. Ne golf ne seat bulursuniz o fiyata. Araç yakışıklı, cam tavan, otomatik park, led far vs donanımları var ve sadece manuel olarak satılıyor. Bir düşünün derim.
  • megane 4 veya egea
  • önümüzdeki ay fiyatlar revize edildiğinde görüselim
  • Kesinlikle 308 allure 115 hp
  • 308 Cep'ler mantıklı, takip edilirse Astra K Cdti Dynamic de bulunur. Bir önceki kasa Cdti Insignia da bulunur. Tercih sizin.
  • Kia Ceed ya da Cerato hangisi hoşuna giderse. 1.6 crdi concept plus versiyonu. Kullandım keyifli araçtır.

1.6 multijet egea lounge da iyidir kullananlar çok memnun 300 ya da 320nm torku var bastın mı sağlam gidiyor araç.

Focus bakabilirsin ama iç hacmi sınıfına göre yetersiz.
  • koksalkesen kullanıcısına yanıt
    Hocam tek yapmanız gereken tam otomatik almanız.
    Yeni 308 1.6 BlueHdi'nız hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.