Şimdi Ara

diz kapağı ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün deneme amaçlı air alert 3 ün ilk haftaki hareketlerini yaptim squat hops yani comelip elimizdeki topla hafif zıplama hareketinse setler arası 30 saniye dinlendim 4×20 yaptım ama sonra diz kapaklarımdan comelip kalkarken hafif çıt çıt ses gelmeye başladı eğer olmaması gereken birseyse ve zarar verebilirse devam etmeyeceğim programa fikri olanlar yardım edebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• malidestan M kullanıcısına yanıt
    İnternette bulabilirsin çoğu kişi bunu yaparken sakatlanıyor ama ben spor salonunda yapıyordum bişr ara arkadaşımla ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
    Bazıları boy uzatmasını engelliyor derken bazılarıda arttırıyor diyor.

Bence sabırlı ol benim gibi boyun iyice attıktan sonra yap bu tür programları çünkü internetten bulduğun programların ne getireceği belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dxswollen

İnternette bulabilirsin çoğu kişi bunu yaparken sakatlanıyor ama ben spor salonunda yapıyordum bişr ara arkadaşımla ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
    Bazıları boy uzatmasını engelliyor derken bazılarıda arttırıyor diyor.

Bence sabırlı ol benim gibi boyun iyice attıktan sonra yap bu tür programları çünkü internetten bulduğun programların ne getireceği belli olmaz.

Yaşım 16 boy uzamam nerdeyse durdu diyebilirim sakalım bile çıktı daha fazla uzayacağımı sanmıyorum her hangi bir ağrı yok sadece hafif ses geliyo

Çözemedim be hacı

Ven 16 ya girmeme 1 ay var sakalım nerdeyse çıkmadı 1.83 te benim söylemelerine göre 2 yi bulurmuşum.

21 e kadar yada 18 e kadar yapma derim ben.

O sorununuda anlamadım bence bir doktora falan git yani şakası olmaz böyle şeylerin 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: dxswollen

Çözemedim be hacı

Ven 16 ya girmeme 1 ay var sakalım nerdeyse çıkmadı 1.83 te benim söylemelerine göre 2 yi bulurmuşum.

21 e kadar yada 18 e kadar yapma derim ben.

O sorununuda anlamadım bence bir doktora falan git yani şakası olmaz böyle şeylerin 😄

Vücudum 18 yaşında gibi hızlı büyüdüm görenler hangi üniversite diye soruyo zaten dizimi fitnessta squad yapan arkadaşa sordum dizlerine fazla yük binmiş o yüzden eklem ve kemikler birbirine sürter oradaki sıvı yetersiz kalmış desi ciddi bişey yok ama zorlarsan ilerde ciddileşir dedi haftada 1 gun 2-3 dk yapilcak bişey bu zaten eğer 1 haftada ses geçiyosa yaparım

Benim daha sakallarım bile çıkmadı boy 1.84 hayırlıdı hadi

• Neyse olayı çözdüm set aralarını filan hiç kullanmamıştım fazla yük binince ordaki kıkırdak sıvısında kayıp olmuş kemikler birbirine sürdüğü için ses çıkıyomuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.