Şimdi Ara

DİVXLERİNİZ İÇİN ALTYAZI ARAMA PROGRAMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uN3xP3Ct3D -- 7 Haziran 2006; 16:26:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: uN3xP3Ct3D

ALTYAZI AVCISI versiyon 1.23

DİL : TÜRKÇE

BOYUT : 463 KB

DİVXLERİNİZ İÇİN ALTYAZI ARAMA PROGRAMI

http://www.h emenpaylas.com/download/819429/Altyazi_Avcisi.exe.html

Arkadaşım teşekkürler tam aramak için nete bakacaktım bu mesajı gördüm

• için temizmiş :)
  • Altyazı indirmek için en çok bu adresi (http://subscene.com/default.aspx) kullanıyordum ama böylesi çok daha iyi oldu....

Sanırım birçok siteden altyazı topluyor (henüz kurmadım)

Teşekkürler
  • italyan filmlerinin alt yazısını bulamıyordum bakalım işime yarıcakmı.?
  • az once bi indiriyim dedim h emenpaylas baya yavaş saniyede 400 byte/san ile indiriyor dosyayı rapid'e yolluyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uN3xP3Ct3D -- 28 Mayıs 2006; 17:04:43 >
  • hemenpaylasdan indirme sırasında flashget kullanılırsa hızlı oluyor normal epey yawas..

birde benim diger sorunum bu altyazı programları bile aradıgım bir alt yazıyı bulamadı Final Destination 3

bendeki tek cdlik filme senkronlu değil indirmistik öleee duruyor.. release grubu bilmiyorum artık üzerinden epey zaman gecti 2-3 hafta kadar o yuzden release grubu hatırlamıyorum ama film 25 fps ve eldeki divxforever divxplanetdeki altyazılar uygun değil senkronlamaya calistim ama hiç bir sekilde uymuyor.. oyuzden elinde olan varsa yollayabilirse sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: holywars

hemenpaylasdan indirme sırasında flashget kullanılırsa hızlı oluyor normal epey yawas..

birde benim diger sorunum bu altyazı programları bile aradıgım bir alt yazıyı bulamadı Final Destination 3

bendeki tek cdlik filme senkronlu değil indirmistik öleee duruyor.. release grubu bilmiyorum artık üzerinden epey zaman gecti 2-3 hafta kadar o yuzden release grubu hatırlamıyorum ama film 25 fps ve eldeki divxforever divxplanetdeki altyazılar uygun değil senkronlamaya calistim ama hiç bir sekilde uymuyor.. oyuzden elinde olan varsa yollayabilirse sevinirim..

valla onu bende aradım bulamadım bir tane buldum o kadar ceviriyi ben bile yapabilirim adam 30 kelime soyluyor alt yazıda 2 kelime çıkıyor

• quote:

hemenpaylasdan indirme sırasında flashget kullanılırsa hızlı oluyor normal epey yawas..

subtitle workshop diye bir program var.onunla denedin mi sekronlamayı. fps seçiyorsun ona göre ayarlıyor.

• teşekkürler..

kullandıktan sonra da yorum yazmaya çalışırım.
  • ya peki proğramın bulduğu alt yazıları nasıl kullanabiliyoruz. biriniz anlatabilir mi.
  • 1. alternatif bilgisayarında bsplayer oynatıcı programını kur. altyazının adıyla sendeki bulunan divx'in adı aynı olsun sadece uzantıları değişmesin ve altyazı ile divx aynı yere kopyala bsplayerla aç alt yazı otomatik olarak aktif olacaktır.

2. alternatif divx'i Bsplayer'la açarsın görüntünün üzerine sağ tıklayıp açılan pencereden alt yazı yükle (sanırım böyle yazıyordu) seçeneği olması lazım ona tıklayıp altyazıyı seçersin alt yazı çalışmaya başlar.
  • DivX Planet'de de arama yapabilseydi tadından yenmezdi. Yine de teşekkürler.
  • dostum yani illede bsplayer şartmı?
  • hayır şart değil alt yazı destekleyen her oynatıcıda çalıştırabilirin VLC playerında altyazı desteğide var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uN3xP3Ct3D -- 28 Mayıs 2006; 23:11:15 >
  • Bende hala 0.23 vardı iyi oldu unutmuştum tamamen
  • Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: x_crazy

quote:

subtitle workshop diye bir program var.onunla denedin mi sekronlamayı. fps seçiyorsun ona göre ayarlıyor.

zati onu kullanıyorum ama uN3xP3Ct3D dediği gibi altyazı çok problemli bukadar zaman bunun altyazı oluşturulmadıysa artık oluşturulmaz sanırım.. indirdiğimizile kalırız zaten çok çok ahım şahım bir filme benzemiyor diger 1 ve 2 yide seyretmemiştim bunuda seyretmesek olur..

• Combien Tu M'Aimes bu filmin altyazısını bulamadım. altyazı avcısıda bulamıyor elinizde varsa gönderebilirmisiniz. ozgurozsullu@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemik42

Combien Tu M'Aimes bu filmin altyazısını bulamadım. altyazı avcısıda bulamıyor elinizde varsa gönderebilirmisiniz. ozgurozsullu@hotmail.com

altyazısını istiyeceğin filmide biliyorsun bende yok varsa bende istiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.