Şimdi Ara

DİVX OYNATICI ARANIYOR.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz ucuz ama kaliteli ( tabi bu ikisi birbiriyle pek yan yana gelemiyolar) divx oynatıcı var mı.tavsiyelerinizi bekliyorum..tşkler....

• voxline
  • Yaaa öyle bir kelimeyle önerilirmi açıklamada yapında herkes yararlansın ? bende vestel 6600 almayı dusunuyorum önerebileceğiniz varmı
  • amerika'nın keşfini yeniden mi yazalım voxline ve diğer markalarla ilgili sürüsüne topik var.
  • fiyat/perf. olarak voxline
    ama biraz daha parana kıyabilirsen philips in mediatek chipset li playerlarına bak derim
  • Not: anladığım kadarıyla philipslerde analog çıkışlar yok..
  • merhabalar,
    dvd/divx oynatıcı almak için araştırma yaparken, hepsiburada.com'da,
    ORIENT ORT-8004 diye bir cihaza rastladım.Bu cihazı kullanan,veya hakkında bilgisi olan
    arkadaşlardan tavsiye,yorum rica ediyorum...
    sevgiler,saygılar...
  • arkadaşlar voxline çok güzel bir araç,sebebi ucuz ve firmware güncellemelerinin iyi olması,başka bir artısı yok. ancak son çıkan voxline lar (teknosada 99 galiba) siyah renkte,bu playerların firmwaresi yok daha eski firmwarelerde kesinlikle olmuyor.ben derimki philips 5960 ,şahsen kullanıyorum,firmwaresi var ,çok kolay yapılıyor,usb port var harici harddiskten istediğini izle,ayrıyeten çok şık.
  • voxline la ilgili topici okudum ve bi arkadaşıma tavsiye ettim gitti voxline aldı önce içinde 5-6 tane divx film olan dvd yi okumadı dvd dendir dedim sonra başka bir dvd denedik yine okumadı daha sonra gidip değiştirdik cihazda problem var diye ama yeni aldığımızda da bu problem oldu bende mahçup oldum tabi adama onu tavsiye ettim diye daha sonra philips 3040 aldık çatır çatır okudu dvd leri. yorum size kalmış artık...
  • bende bugün teknosaya gittim, cebimde içinde 4 film olan bir dvd ve altyazı formatı değişik olan bir cd attım. bende voxline dan yanaydım.. taktık dvd yi okumadı kendisi geri çıkardı.. sonra eleman fiyatı hesaplı dedi philips 3040 denedik, hemen okudu, çalıştırdı altyazılarda bi sorun yok.. ben aldım ama daha lcd tv gelmediği için deneyemedim... bi paylaşıyım dedim.. sonuçta deneyerek almakta fayda var..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.