Şimdi Ara

Divx Filmlere Altyazı Gömme Nasıl Yapılır..??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
13.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.. konuyu açacağım yeri bulamadığımdan buraya açtım.. divx filmlere altyazı gömme konusunda bir fikri olan varmıdır..? bunu hangi programla yapabiliriz...? yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

• convertxtodvd diye bi program var 2 yada 3 versiyonunu indirebilirsin.

•  Divx Filmlere Altyazı Gömme Nasıl Yapılır..??
  • bende 6 küsür gb boyunda bir film var dvd şeklinde indirdim içinde baya bi dosya var ama bilirsiniz dvd de al yazı seçenekleri olur fakat bunda türkçe yok malesef ben buna alt yaz nasıl eklerim:(
  • Bak bir arkadaşın araştırması;

Plan-M
    Binbaşı

25 Mart 2008; 15:24:31

--------------------------------------------------------------------------------

Sitesinde yazdığına göre dvd'den dvdye de kopyalama yapabiliyormuş. Bu işlem sırasında altyazıda eklenebilir sanırım. Denemek lazım...
    quote:

This award-winning divx to dvd video converter software supports most video and audio formats for video conversion (avi, mpg, mov, wmv, mkv, ogm and more) and even handles DVD to DVD copy!

Ayrıca epeyce formatıda destekliyor: quote:

Video formats supported: avi, divx, xvid, mov, mkv, flv, mpeg-1, mpeg2-, mpeg-4, nsv, dvr-ms, tivo, ts, ifo, vob, asf, wmv, realmedia, rm, rmvb, ogm, existing files from digital camcorders, TV/Sat, capture cards, etc. No external codecs needed like avi codec download

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.