Şimdi Ara

Dishonored Xbox Live'da 9.89 USD

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bildiğim kadarıyla RF değil yani sadece vpn de kurtarmaz US hesaplar için
  • Super oyun gerci benim yarida kaldi ama donucem bir ara bitirmeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun Macaristan hesabından sorunsuzca indirilebiliyor.Ben de ilgili hesaptan indirdim yanlız indirmeden önce oyunun açıklamasındaki :"The Games on Demand version supports Czech, Hungarian, Polish, Russian." ibaresini gözden kaçırmış olmalıyım ki oyun Rusça.Xbox.com dan ülkeyi USA veya UK yapıp açıklamalara baktığımda ise: "The Games on Demand version supports English, French, Spanish." yazıyor.Sanırım oyunun İngilizce versiyonunu indirmek için hesabımızın USA veya UK bölgesine ait olması gerekiyor.Bu durumda oyunu silip bölgemi de Macaristan bölgesinden,USA veya UK bölgesine taşıyıp oyunu İngilizce olarak tekrar indirmem mümkün olur mu acaba ?
    Bu arada oyun USA veya UK hesaplarından bölge sınırlaması olmadan indirilebiliyor mu acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • oyun rf olmadığı için indirilemiyor, usa hesaptan indirmek için cihazın ntsc olması şart.
  • Hocam ben Macaristan hesabından indirdim yanlız dediğim gibi oyunun dili Rusça çıktı.USA veya UK hesaptan sorunsuz bir şekilde indirilebiliyor mu onu merak ediyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achievement Hunter -- 20 Kasım 2013; 22:23:21 >
  • aynı oyun uk hespata 9 paund yani 29 tl civarlarında.
  • Hocam UK hesaptan indirebiliyor muyuz? Sanırım USA hesaptan indiremiyoruz çünkü cihazın NTSC olması gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.