Şimdi Ara

Discoveryde favori programlarınız? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Myth Busters
    Bilmem ne machines
    Nasıl yapılıyor
    Dirty Jobs

Bide aslanla ceylan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Brainiac
    Myth Busters
    Bilmem ne machines
    Nasıl yapılıyor
    Dirty Jobs

Bide aslanla ceylan

Discovery izleyicisi kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: feriox

quote:

Orjinalden alıntı: BX4TC

Wheeler Dealer
    Mythbusters
    Dirty Jobs

Bir benmiyim Wheeler Dealer ı seyreden diyordum nerdeyse Chop shopta güzel bence

bende severim wheeler dealer e
    o garajdaki adam harbi anlıyor mu işten..arabayı fabrika çıkışndan daha iyi hale getiriyor
    yaptıkları arabaları da ucuza satıyorlar aslında..buralarda olsa da alsak bi tane

birde bi yarışma gibi bişey vardı..2 grup arabaları modifiye ediyorlardı(bkz. dip not) sonra artiz japonun teki kazananı belirliyordu..kaybeden grup arabanın anahtarını kazananlara veriyordu...kalktı yayından sanırım

dipnot: bu tür yarışmalarda hep belirli bi süre (1 hafta genelde)vardır ve her zaman aynı şey oluyor hiçbir grup zmaanında yetiştiremez elemanlar birbirile bağrırır kavga çıkar kovarlar bi kargaşayla program biter..hiç şaşmaz bu olay bilerek mi yapıyorlar bunu anlamadım ki birileride zamanında yetiştirsin şu arabayı/motoru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracy -- 20 Aralık 2008; 8:12:57 >

• Adam ve jamy yani Myth Busters
    time warp
    yeni bir program gördüm bende. eski SAS komandosu olan bir adam dünyanın en ünlü,en güçlü polis veya askeri olan ülkere gidiyor onların yanında 1 haftalık eğitim alıyor ve bu güçlü donanmalarla suçlulara karşı savaşıyor.. ve tamamen gerçekleri yansıtıyor.hattageçen hafta brezilyada polislerle birlikteydi.. ama programın ismini unuttum. affola
    sonra
    dirty job
    how do they mi ne var onu izliyorum
    american choper
    vs vs. evimde sadece discovery ve national geograpich acıktır.. pek dizi filanda izlemem açıkcası

• motosikletçiler hariç genelde ne varsa izloyodum ama artık dsamt da oldg için izleyemiyorum..
  • Geçen sene okul dönüşümün tam saatinde Brainac vardı ve severek izliyordum ama şimdi saatleri değişmi.Yeni saatleri söyleyebilecek olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ballrry

Geçen sene okul dönüşümün tam saatinde Brainac vardı ve severek izliyordum ama şimdi saatleri değişmi.Yeni saatleri söyleyebilecek olan var mı?

çarşamba saat 21:00 da yeni bölümleri olması lazım..
  • Nasil Yapilmis

Kirli İşler
    Bu 2 program Goz dolduryor ama en cok nasil yapilmisi buyuk bir ilgi ile ilzliyorum
  • birde deatlest catch var.. es geçmemek lazım.. yengeçler,dondurucu soğuk :D süpper
  • Digitürk sağolsun,izleyemiyorum.
  • hunted..
  • kimse yazmamış ama benim favorim most evil
  • BEN YAZIOM EFSANE AVCILARI ÇOK SEVERİM BİDE TİME WARP HASTASIYIM

• Time warp i yeni izlemeye başladım. Dikkatimi yeni çekti. Çok kaliteli ve enfes olmuş
  • Mythbusters
    İnanılmaz kurtuluş
    Fırtına Peşinde
  • MythBusters'ın türkçe altyazılı veya turkçe dublajlı bölümlerini arıyorum. Link velebilicek var mı =?
  • dt de nationel kanalı var hiç iyi program yok discovery türksattayken izlerdim baya güzeldi
  • MythBusters;her izlediğimde bu adamların işi yok mu diyorum istemeden
  • quote:

Orjinalden alıntı: gemres

dt de nationel kanalı var hiç iyi program yok discovery türksattayken izlerdim baya güzeldi

National Geo hayvan belgeseli ve tarihi şeyler için geri kalan herşey için Discovery

Ben televizyonu sık izlemem izlersem de Discoveryi açarım ne varsa izlerim. Favorim Dirty Jobs
  • Mythbusters, tek geçerim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.