Şimdi Ara

Discovery Elite Yeniden Açılma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim elite dün geceden beri açılmıyor, aslında açılıyor fakat birkaç saniye sonra kendini resetliyor ve tekrardan açılmaya başlıyor.
    Tam bayram sabahı ne yapacağımı bilemedim, böyle bir problemle karşılaşan oldu mu daha önce?
    bayram süresince telefonsuz kalmak istemiyorum, tamire vermeden çözmek mümkün müdür?

• arkadaşlar telefonu 3-4 farklı servise götürdüm fakat problem çözülebilmiş değil, problemi tam olarak tanımlayayım size belki başına gelmiş ve ya gelebilecek kişilere yardımı olur
    telefon özellikle google play'de ve/veya herhangi bir uygulama sırasından kendini resetliyor ve yeniden başlıyor
    hard formatı geçtim, bir çok serviste tekrar sıfırdan yazılım yüklendi ama aynı problem devam ediyor
    yan sanayi ekran nedeniyle telpa 400 tl ücret işledi inceleme yapabilmek için ben de onu vermek istemiyorum
    sizce bu durumun sebebi ne olabilir? servisteki kişiler donanımsal olsa açılıp tekrardan başlamaz diyorlar. virüs olabilirmiş ama sıfırdan yazılım yüklenen bir telefondan virüs nasıl kalmış olabilir hala

aklına herhangi bir fikir gelen var mı?
  • Root Menüsünden Format Atalım Gene Olmazsa Telpanin İşidir...
    Satacaksaniz 4G Alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • root'lamayı denedim ama telefon kendini sürekli resetlediği içinde o da olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.