Şimdi Ara

DiRT Rally (2015) [ANA KONU] (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
28
Favori
63.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hard da uzun uğraşlar sonucu bitirdiğim ilk yarış ve liderlik geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

Hard da uzun uğraşlar sonucu bitirdiğim ilk yarış ve liderlik geldi

eline saglik hocam

videoyu izleyince gaza geldim

bugun denemem lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 4 Ağustos 2015; 8:52:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok arkadaşya naptıysam olmadı oyun açılıyor dirt rally logosunda yanıt vermeyi durdurdu hatası alıyorum çözemedim bir türlü
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Boyle bi keyif yok ama araclar cok pahali 350bin kredi. Kariyerde almak icin yol kat etmem gerek. Mukemmel bir oyun. Yalniz buna pvp gelince belli insanlarla turnuva cok keyifli olur inaniyorum buna. Birde hasar modu script yerine gercek zamanliya donmus. En azindan wrx de oyleydi. Normal rallyde denemedim

• yeni güncellemeyi ben de test ettim arkadaşlar. ilk dikkatimi çeken araçların vites aralıklarının çok kısa oluşu, gerçekçi olmuş. araçlar çok güçlü kontrol çok zor. bir de lastik seçim güncellemesi gelmeli artık.

g27 ile oynadım;

• Oyunun fiyatı 65 lira olmuş yaa. Artık mezarcılık yapacaz mecburen :) Hoşçakal dirt, günün birinde iyi bir indirim yediğinde görüşürüz..
  • yapay zekaya la kenarda bi yavaşlıyak ta geçsin gariban dedirtecek kadar kötü oynuyordum

ama fırsatı kaçırmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 4 Ağustos 2015; 15:34:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

yapay zekaya la kenarda bi yavaşlıyak ta geçsin gariban dedirtecek kadar kötü oynuyordum

ama fırsatı kaçırmadım

Zorluk derecesi ne mudur. Ayrica gorsel alarakta cok guzel olmus ama viraj cikisi arabayi cok savurmussun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antking -- 4 Ağustos 2015; 15:54:28 >

• Oyunu herkes direksiyon ile mi oynuyor. Klavye ile de oynanmazmı. Oyunu oynamak çok istiyorum ama direksiyon ile oynama imkanım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

yapay zekaya la kenarda bi yavaşlıyak ta geçsin gariban dedirtecek kadar kötü oynuyordum

ama fırsatı kaçırmadım

Zorluk derecesi ne mudur. Ayrica gorsel alarakta cok guzel olmus ama viraj cikisi arabayi cok savurmussun

normalde baslayayim dedim hocam alismaya calisiyorum benim tam olarak adapte olmam bir ayi bulacak gibi

alismisim gamepade ama cidden bu sekilde cok keyifliymis assetto ve dirti kapatasim gelmiyor

• normal ralli etapları ile rallikrostaki fps baya farklı

max 6 araç olabiliyorken bu kadar düşmesi anlamsız olmuş, umarım bir yama yayınlarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

normal ralli etapları ile rallikrostaki fps baya farklı

max 6 araç olabiliyorken bu kadar düşmesi anlamsız olmuş, umarım bir yama yayınlarlar

kesinlikle hocam özellikle toz duman girdimi bir de kaza yaptın mı 40 a kadar düşüyor
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Abi sen oyunu açmışsın birşey soracam oyun exesine tıklayınca dirt rally yazısı gelip kapanıyor. Çözümünü biliyormusun ?
  • Oyunu ne zaman oynasam aynı bugla karşılaşıyorum, klavye bir tuşa basılı kalmış gibi oluyor ve bilgisayar tamamen kontrolümden çıkıyor, PC'yi resetlemeden de düzelmiyor. Sorun benim klavyeden mi diye baktım ama internette başka bu sorunu yaşayanlar da var hatta aynı sorun Dirt 3'te de varmış. Bu sorunu yaşayan var mı, düzeltebilen var mı? Yoksa klavyeyle oynanmaz mı diyorsunuz?
  • Süper atak 2

• quote:

Orijinalden alıntı: ralliciii

Abi sen oyunu açmışsın birşey soracam oyun exesine tıklayınca dirt rally yazısı gelip kapanıyor. Çözümünü biliyormusun ?

Valla hocam bende böyle bir hata hiç vermedi.Orjinal sürüm kullanıyorsun dimi.
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Yolda kalabalık etmeyin dağıtırım diyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Yolda kalabalık etmeyin dağıtırım diyorsun.

abi direksiyonla cidden cok zevkliymis bu kadar keyifli olabilecegini tahmin etmiyordum

direksiyona tam alisirsam cok daha iyi seyler cikartirim

• bi ara cheat engine işe yarıyordu cr toplama zahmetini aşmak için. halen yarıyor mu acaba, ya da alternatif bi yol var mı?
  • 5 mb lık ufak bir güncelleme var

wrx te 208 in beygiri 560 olarak değiştirilmiş
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.