Şimdi Ara

Dinlenen müzisyene göre zeka seviyesi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
4
Favori
2.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • U2 Led Zeppelinden yuksek cikmis sonuclarda

Ayrica sacma bir sınama yontemi. Muzik zevk isi her ne kadar arabesk rap, arabesk ve pop gibi muziklerin zevkin de otesinde basit muzikler olmasi gercegi olsa da..
    Ayrica bu sinavin ne ozelligi var da zekayi belirliyor merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 25 Ekim 2014; 23:20:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silently06

Müzik ile zeka arasında nasıl bir bağ olabilir ki? Saçma.

hande yener dinleyen adamdan ne farkım kaldı şimdi ?
    rock ve rap dinliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SütMısırı

quote:

Orijinalden alıntı: OdanınKöşesi

quote:

quote:

SAT sınavı zeka belirliyorsa ygs lys de belirliyordur, sat bizim sınavların yanında çocuk oyuncağı.

wowowowowo haram.

SAT sınavınada YGS/LYS sınavınada hazırlanıyorum. SAT 1 kitabı bizim 4 tane FEM Simetri YGS Kitabı ediyor. Matematik çok basit doğru. Ama Writing ve Critical Reading çok zor. Arattır Google'da "SAT CR and Writing Practicing Questions" diye. Bir kaç soruya bak.

Sınavı biliyorum zaten eğer ielts de 6-6.5 puan yapıyorsan o kısımlardan kolay gelir, zor gelmesine imkan yok.

emin misin? bi bak istersen. basitmiş.

en basit sorusu şöyle: "(0)Beethoven's(1) tracks(2) better then(3) Bach's(4)" hangi numarada anlatım bozukluluğu vardır?

Not: Bu en en basiti. Sınava hazırrlanıyorum 1 yıldır. Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. IELTS 6 puan yap basit. Girdin mi sınava bilmiyorum. Önce bi bilgi ver. Şu kez SAT'ye girdim şu puanı aldım IELTS-TOEFL puanım şunlar de. Büyük ihtimalle sınava girmediğini varsayıyorum.

4 mü hocam ?
    edit:2 ve 4 arasında kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi █Loading... -- 25 Ekim 2014; 22:45:47 >

• Tıraş. SAT dediğin sınav oturup kelime ezberleyip yüksek puan alacağın bir sınav, orada yüksek alanlara sorup ona göre yapmışlar bu listeyi. Bence de dinlenen müzikle zekâ seviyesi arasında bağlantı var ama bu böyle ölçülmez.
  • justin göremedim bethovenen ilersinde tahminimce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

quote:

Simdi arabesk rap dinleyen adam benden zeki mi olacak

inşallah sagopa kajmer'den bahsetmiyor sundur

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

quote:

quote:

Ceza varken??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: █Loading...

quote:

quote:

quote:

quote:

SAT sınavı zeka belirliyorsa ygs lys de belirliyordur, sat bizim sınavların yanında çocuk oyuncağı.

wowowowowo haram.

SAT sınavınada YGS/LYS sınavınada hazırlanıyorum. SAT 1 kitabı bizim 4 tane FEM Simetri YGS Kitabı ediyor. Matematik çok basit doğru. Ama Writing ve Critical Reading çok zor. Arattır Google'da "SAT CR and Writing Practicing Questions" diye. Bir kaç soruya bak.

Sınavı biliyorum zaten eğer ielts de 6-6.5 puan yapıyorsan o kısımlardan kolay gelir, zor gelmesine imkan yok.

emin misin? bi bak istersen. basitmiş.

en basit sorusu şöyle: "(0)Beethoven's(1) tracks(2) better then(3) Bach's(4)" hangi numarada anlatım bozukluluğu vardır?

Not: Bu en en basiti. Sınava hazırrlanıyorum 1 yıldır. Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. IELTS 6 puan yap basit. Girdin mi sınava bilmiyorum. Önce bi bilgi ver. Şu kez SAT'ye girdim şu puanı aldım IELTS-TOEFL puanım şunlar de. Büyük ihtimalle sınava girmediğini varsayıyorum.

4 mü hocam ?
    edit:2 ve 4 arasında kaldım

evet 4. Bach's değil Bach's tracks olmalı

• Hayatımda sadece 1 kişi gördüm beethowen ve klasik müzik dinleyen o çocukta yurtdışına okumaya gitti ordan Kanada'ya yerleşmeyi düşünüyor testin bir gerçeklik payı olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

quote:

quote:

Ceza varken??

Sago varken

• quote:

Orijinalden alıntı: IndoHouse

quote:

Pop dinleyen insanla Pink Floyd dinleyen bir midir yani ?

Evet Pink Floyd dinleyenler daha aşağıda
  • Bob Dylan dinlerken bunu gördüm şimdi Lil Wayne dinleyecem Bob Dylan beni aşıyormuş
  • Bethoven yazanlar muzik bile dinleyemeyen otlardir

• Konuya girerken bunu dinliyordum mutlu oldum

• Are you trying to say that SAT is so complicated ???

First of all, SAT(Analytical Reading) is not so difficult. According to my teachers, who are coming from USA, Analytical Reading is only about modern usage of English and upper advanced vocabulary. However, i believe similar to you for writing part. Three years ago i scanned all cyber links, that says highest Score in SAT exam. I witnessed that most of the people have perfect scores in maths and reading, but they fail in the writing part. Phenomenal point is, improving your English and English Literature with practicing. By the way, you must write quaesitum clauses in your writing exam, cause they always check those sentences with your portfolio

Note: I think you mean "better than" on the top Because it is dysfunctional here

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biologyscholarssensei -- 30 Kasım 2014; 14:01:41 >

• Asıl bu listeye bakıp "Aaa ben Beethoven dinliyorum, çok zekiyim" diyen gerizekalıdır.
    Genel olarak zekasını böyle saçma araştırmalara göre test edenler zaten morondur, net.
  • Harbiden çok saçmaymış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın en saçma ve sallamasyon anketi.

• birazda haklısın
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.