Şimdi Ara

Dikkatli olalım Galatasaray taraftarı olarak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda acayip bir şekilde dikkatimi çeker oldu bu Galatasaray ile Fenerbahçe'nin Avrupa da ki rakipleri ile oynadıkları maçlardan önceki yazarların ve yorumcuların görüşleri! Biz Schalke ile oynuyoruz bir çok yerde sanki sanırsın Tromso ile eşleştik ve bizim genç taraftar grubu da sanki o kadar kötü takımla oynuyoruz ki kesin turu geçmeliyiz modunda maçları izliyorlar. Ve maalesef Schalke maçında ki o kötü taraftar ambiansı bunun sonucudur. Çünkü günler öncesinden Schalke bitmiş Galatasaray rahat geçeri oynayan medya bir güzel yıkadı gencecik beyinleri. Sonra 4-5 atamayınca Schalkeye taraftarlar desteğini kesti maç esnasında. Sonra bakıyorum, Fenerbahçe Bate ile oynuyor aman Allah'ım Schalke'ye kolay diyen adamlar yok Bayern'i yenmiş bunu yenmiş hava koşulları zor v.s dedim Fener elenecek. Sonra bir baktım Bate diye bir takım yok Sonra Plazen geldi. Yine aynı kişiler bu sefer Plazen şöyle böyle, dedim Fener 5 yer herhalde (istediğimden değil). Bir baktım orta saha da bir adam var bizim eski oyuncumuzmuş Horwath mıdır nedir :) O adam nasıl futbol oynuyor hayretler içerisindeyim. O bel o göbek bu nedir arkadaş! Maçtan önce ama bu adamları göklere çıkarıyorlardı aynı Schalke için hiç bir şey diyen medya!!! Baktım Plazen'e adamların koşacak hali yok. Maçta zaten aşırı derece de sıkıcıydı. Fenerbahçeli arkadaşlar bu yazdıklarımı sizin takımınızın iyi veya kötülüğünden dolayı yazmadım lütfen böyle algılamayın. Bizlerin Galatasaray taraftarı olarak böyle tuzaklara düşmememiz gerekiyor. Eğer Schalke maçında adam gibi destekleseydik takımı şu an farklı şeyler konuşuyor olurduk. Schalke Avrupada ki en iyi hücum hattına sahip takımlarından biridir. Farfan, Draxler, Bastos ve Huntelaar 4'lüsü kaç tane Avrupa takımında var? Haftaya elenebiliriz de ama bu dünyanın sonu değil. Tekrar şampiyon olup seneye yine aynı başarıyı tekrar edebilir ve geliştirebiliriz. Taraftar olarak böyle bakmalıyız ve medyanın oyununa gelmemeliyiz. Yoksa her maçtan sonra birilerini ıslıklayıp yuhalar isek elimizde ki şampiyonluğu da veririz.

• Yazına katılıyorum Schalke 04 ilk çıktığında keklik diyip duruyordu millet şimdi Schalke ligte de esmeye başladı iyice bakalım gelecek hafta maçta neler olacak heycanla bekliyorum.
  • fener konusunda katılmıyorum basın onu koruyor gibi. taraftar nezninde dersen haklısın ama teknik adamlar gerçekleri görüyor aykut hocada plzeni kücümsemedi fatih terimde shaclkeyi küçümsemedi. ama taraftar gereğinden küçümseyip büyüttü
  • Çok doğru tespit içeren bir yazı
  • Eleyecek gücümüz var ama en iyi kurayı çeksek bile gerçekten taraftarımız ve medya çok abarttı turu çantada keklik olarak gördü.Unutmamak lazım ne kadar zor günler geçirmiş olsalarda karşımızda ki rakip şlde namağlup ve grubundan lider olarak çıkmış bir takım.Bizimde son zamanlarda oynadığımız futbol ortada
  • Katiliyorum, guzel yazi.

Hedefimiz gruptan cikmakti zaten ve Schalke koy takimi degil sonucta nasil bu kadar abartildi anlayamadim.

Drogba ve Sneijder gelince boyle bir algi olustu sanirim.Maalesef 2 adam bu kadar surede cok fazla sey degistiremiyor.

Bu admlardan once herkes sanslar esit derdi ardindan Schalke kim yeaa demeye baslandi, anlamadim gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fener medyası işte her zamanki gibi.Schalke daha yenilgi bile almadı şamp. liginde.Ama olurda eleriz diye başarımızı küçük göstermek için schalkeyi yerin dibine soktular.Şamp. liginde juventus schalke ve dortmund yenilmemiş 3 takım sadece.
  • Plzndeki 10 numarali howard midir nedir o adam nasil futbol oynuyor 90dk sasirdim.Hocamizda okadar gobek yok:D

Toroman:)))

• Bate ve Plzen bizim ligde düsmemeye oynar.
  • Aynen birader...İmparatorda dedi zaten...Shalkeye kim kötü diyor dedi...Ve biz kendimizi hep dev aynasında görüyoruz...ARkadaslar siz buradan Celtic'i nasıl görüyorsanız dışardan da bizi öyle görüyolardır eminim ki...12 sene önce alınmış bi kupa ile avrupada üst düzey takım olunmuyor...o yüzden kendimizi şu büyüklük havasından bi kurtarmalıyız...UEFA yı aldıgımız yolda hiç bir rakibi küçümsememiştik...Ne Mallorcayı ne de Leddsi ne de Bolognayı...Ama şimdi bakıyorumda sanki gecen sene ş.ligi şampiyonu olmuşuz gibi millette bi hava...İşte m.unitedı bile rakip olarak görmeyen tipler vardı...ee bu tiplerin schalkeyi rakip olarak görmemesi gayet doğal...
  • Plzen'i küçük Dortmund gibi anlattılar, Mehmet Demirkol başta olmak üzere, şişirdi de şişirdi, bildiğin vasat bir Çek takımı çıktı. Güzel taktik

Şalke için söylenenleri herkes biliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ne Birası Sevim

Plzen'i küçük Dortmund gibi anlattılar, Mehmet Demirkol başta olmak üzere, şişirdi de şişirdi, bildiğin vasat bir Çek takımı çıktı. Güzel taktik

Sırf bu olay için değil ama Mehmet Demirkol'un futboldan anlamadığını hep söylemişimdir.O adam kendini Uğur Meleke falan sanıyor ama bi bok bildiği yok esasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bystander1907

quote:

Orijinalden alıntı: Ne Birası Sevim

Plzen'i küçük Dortmund gibi anlattılar, Mehmet Demirkol başta olmak üzere, şişirdi de şişirdi, bildiğin vasat bir Çek takımı çıktı. Güzel taktik

Sırf bu olay için değil ama Mehmet Demirkol'un futboldan anlamadığını hep söylemişimdir.O adam kendini Uğur Meleke falan sanıyor ama bi bok bildiği yok esasında.

Severim M.Demirkol'u, Spor servisini izliyorum genelde, maç gününe kadar Plzen'i Avrupa'nın en iyi konumlanan, sıkı, takım gibi takımlarından biri gibi lanse etti, maç sabahı, Napoli maçını tekrar izledim, 3 kere gelmişler, feci hatalarlar Napoli 3 gol yemiş,
    skor çok iyi ama oyun öyle değil, FB bunun altından kalkar dedi, e dedim yuh

• quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

Plzndeki 10 numarali howard midir nedir o adam nasil futbol oynuyor 90dk sasirdim.Hocamizda okadar gobek yok:D

Toroman:)))

Kobe o Kobe..

Gs'li adam Gs'de oynamış adamı bilmiyor. Sonra buralarda futbolcu, hoca, takım eleştiriyor..
  • Medyanın oyunu hep. Medyanın çoğunluğu Fenerlilerin elinde olunca çok normal bu tarz yaklaşımlar.
    Kaldı ki Schalke'nin elinde bir tek Cl kaldı bu sezon için ve daha yenilmediler hiç. Adamlar tabi asılacak ve ligden farklı sonuçlar alacak. Şuda bir gerçek; o Hamit'in topu içeri girseydi bugün turu garantilemiş olarak konuşuyor olurduk.
    Almanya'da Hamitle başlamazsak turu geçeceğimize inanıyorum.

• adamlar şalkeyi köy takımı bate plzen gibi takımları bayern barça yaptılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.