Şimdi Ara

Dikkat! Yeni Note 2 kullanıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese selamlar, iyi geceler. Bugün emektar 5800a veda edip vatandan note 2 aldım. Yeni sistemlerden bihaber bir kardeşiniz olarak birkaç sorum olacak. Öncelikle cihazın içindeki 4.1.2 sürümü yeterli midir? yoksa mevcut son sürüme yükseltmem gerekir mi? Eğer gerekirse bunu nereden yapacağım? Diyelim ki yükselteceğim peki mevcut son sürümün içindekinden ne gibi farkları oluyor? Üşünmeyip yazarsanız memnun olurum

• Kullandığınız sürüm yeterli. Güncellemek isterseniz Ayarlar --> Telefon Hakkında --> Yazılım Güncellemesi bölümünden güncelleyebilirsiniz. Ama şu an Türkiye'de satılan Note 2 ler için Android 4.3 çıkmadı.

Android 4.3 ile beraber gelecek yeniliklerin ingilizce listesi;

- GALAXY GEAR Support
    - TRIM Support (Makes the device much faster)
    - Core UI elements updated to the ones on the Galaxy S4 (Galaxy S4′s theme all over)
    - New Samsung Keyboard
    - GPU drivers have been updated (Higher GPU benchmark scores)
    - New Lockscreen: Multiple Widgets, improved ripple effect than Android 4.1.2, ability to change clock size and set a personal message
    - New Screen modes (From S4): Adapt Display and Professional Photo
    - Daydream
    - KNOX included
    - Driving mode
    - Actionable notifications
    - Move-to-SD-card feature
    - New Camera mode : Sound and Shot
    - New Additions in Notification Centre
    - Completely revamped Settings UI (Tabbed interface – Exactly like the Galaxy S4)
    - Implementation of Voice controls (Let’s you control various parts of the phone using voice commands – Galaxy S4 feature)
    - New Samsung Apps: Calculator, Clock, Contacts, Gallery, Music- Full screen Samsung apps
    - New S-Voice (from Galaxy S4)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheJokeR.

Öncelikle herkese selamlar, iyi geceler. Bugün emektar 5800a veda edip vatandan note 2 aldım. Yeni sistemlerden bihaber bir kardeşiniz olarak birkaç sorum olacak. Öncelikle cihazın içindeki 4.1.2 sürümü yeterli midir? yoksa mevcut son sürüme yükseltmem gerekir mi? Eğer gerekirse bunu nereden yapacağım? Diyelim ki yükselteceğim peki mevcut son sürümün içindekinden ne gibi farkları oluyor? Üşünmeyip yazarsanız memnun olurum

Ben yükseltmeni kesinlikle öneriyorum neden dersen benim için en önemli kısım note 3 uygulamaları(yeni Snote uygulaması ve air command)Resmi 4.3 sürümlerini kurarsan(daha Samsung Türkiye yayınlamadı yabancı ülke sürümleri yani) note3 uygulamalarını göremeyeceksin.Bu nedenle bir hafta telefona alışıp telefonu rootlamanı öneririm sonrasında note3 özelliklerinin olduğu bir romu yükleyebilirsin.Note2 ana konusunda ayrıntılı Türkçe içerik ve xda'da da ingilizce içerik mevcut.

• Hayırlı olsun telefonunuz, Note2 1 seneyi geçti kullanıyorum. Gayet güzel cihaz. 4.3 güncellemesi henüz gelmedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.