Şimdi Ara

Dikkat Nextstar YE-5000 HD CX da yazılım sorunu. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
16.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kanal değistirince zırt pırt yavaşlama yok. Hdmi ve optik dijital ses özellikleri eklenmiş.Renk ayarları daha düzgün olabilir. Son yazılımda videolara altyazı ekleme hiç çalışmadı. Yavaşlama olayı maç izlerken misal bir yarım saat 40 dakka sonra 10 sn falan oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SD HD kanallar arasındaki geçiş sorunum son yazılımı yükleyip görüntü ayarlarını fabrika ayarlarında bırakınca düzeldi.
    bilginize.
  • Arkadaşlar kesinlikle satın almayın o kadar kötü bir sd yayın görüntüsü var ki hdler desen hd gibi değil.
  • uzun süredir yeni yazılımı gelmiyor gelsede ciddi bir değişiklik sağlamıyor.

belliki bu çipsetin kaynak yazılımında sıkıntı var. son yazılım video dosyalarına altyazı eklemez haldeki ki ekleyende türkçe harfleri unicod da olsa eklemiyordu.

türkiyede bi çok receiver üreticisi yurtdışında nekadar cer cöp varsa getirip allayıp pullayıp satıyor. vallahi iyi alışmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • next servis üzerinden yeni bir güncelleme gelmiş. Yükledim mp4 açmaya çalışırırken o hatayı vermiyor yükleniyorda kalıyor.
    http://www.nextservis.com/indir.php?id=1653
  • black plusun biss çözme desteği var mı? bir de cihazdan memnun musun?
  • cocuk odasında kullanıyorum
    pek ilgilenmedim..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.