Şimdi Ara

DİKKAT! LİNKTEKİ İLAN DOLANDIRICIDIR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ilk-sahibinden-full-plusfull-i30-1.6-cri-elit-231499054/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

SAHİBİNDEN.COM İLAN NO:231499054

İlandaki araç resimleri ve ilan muhteviyatı benim ilanım dan tamamen kopyalanarak açılmış ve düşük fiyat yazılmış dolandırıcılık amaçlı bir ilandır.
    benim açtığım ilan numarası 265867547 dir.
    sahibinden.com nezdinde gerekli müracat yapıldığı halde ilan yayından henüz kaldırılmamıştır.
    Ayrıca kanuni işlemler de devam etmektedir.

• Hocam o ilandaki numarayı sohbet sitelerine ve tvdeki sohbet kanallarına atmak lazım p*ştun.
  • mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    telefon büyük çoğunlukla meşgul çalıyor, bir defa tesadüfen düştü, ilandaki araba resimleri kimin diye sorunca hemen kapattı.
  • hocam nasıl dolandırıyor meraktan soruyorum basımıza gelmesin uyanık olalım d,ye
  • Kapora falan isteyerek dolandırıcılık yapıyorlar,parayı gönderdikten sonra bir daha adama ulaşamıyorsun, bu sitedeki ilanlara kapora falan gönderirken iyi düşünmeli, hatta bence gönderilmemeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Hocam o ilandaki numarayı sohbet sitelerine ve tvdeki sohbet kanallarına atmak lazım p*ştun.

AYNEN KATILIYORUM
  • Yayından Kalkmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehir dışında olduğum için bir haftadır yazamadım.

olayı haber alır almaz sahibinden.com ile görüştüm ilanı sabah kaldırdılar.
    BİMER'e de şikayette bulundum, ayrıca Cumhuriyet Savcılığına da şuç duyurusunda bulundum. bir sonuç çıkıp çıkmasa da en azından ben üzerime düşeni yaptım arkadaşlar.
    hayırlısı diyelim, konu kapatılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabialife -- 26 Eylül 2015; 17:31:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabialife

şehir dışında olduğum için bir haftadır yazamadım.

BİMER'e de şikayette bulundum, ayrıca Cumhuriyet Savcılığına da şuç duyurusunda bulundum. bir sonuç çıkıp çıkmasa da en azından ben üzerime düşeni yaptım arkadaşlar.

Aslında kandırılma ihtimali olmayan tek kişi siz olmanıza rağmen insanların kandırılmasına göz yummayıp, banane demeyerek her türlü girişimi yaptığınız için sizi tebrik ederim. Bu örnek davranış umarım birçok kişiye emsal olur ve bu gibi durumlarda kişiler neler yapması gerektiğini öğrenmiş olurlar. Ayrıca konuyu buraya taşıyarak bu tip işlere cesaret edebilecek kişilerin konuyu okuyup cayma ihtimalini de oluşturmuş oldunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sefaklc

quote:

Orijinalden alıntı: fabialife

şehir dışında olduğum için bir haftadır yazamadım.

Aslında kandırılma ihtimali olmayan tek kişi siz olmanıza rağmen insanların kandırılmasına göz yummayıp, banane demeyerek her türlü girişimi yaptığınız için sizi tebrik ederim. Bu örnek davranış umarım birçok kişiye emsal olur ve bu gibi durumlarda kişiler neler yapması gerektiğini öğrenmiş olurlar. Ayrıca konuyu buraya taşıyarak bu tip işlere cesaret edebilecek kişilerin konuyu okuyup cayma ihtimalini de oluşturmuş oldunuz

ben sadece vatandaşlık görevimi yaptım.
    sadece buraya değil, daha bir çok araba forumuna da yazmıştım.
    BİMER'e yazdığım şikayet İçişleri Bakanlığına oradan da Emniyet Genel Müdürlüğüne havale edilmiş. %99 bir şey çıkmayacak biliyorum; çünkü adliye ve emniyet bununla mı uğraşacağız diyecekler ama ben her zaman olduğu gibi bu işin peşini de sonuna kadar bırakmayacağım.
    bu ülke; vatandaşların ve görevlilerin boş ver bununla mı uğraşacağız yaklaşımları ile bu hallere geldi maalesef.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.