Şimdi Ara

Dikkat! Halkbank adı kullanılarak dolandırıcılık

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesaj şimdi geldi sıcağı sıcağına paylaşıyorum. Geçenlerde 70 TL parafpara hediye diye gönderdikleri mesajı 354 TL dosya masrafı iade olarak yenilemişler. kimsenin canı yanmasın.

Halkbank Musterimiz; 354TL Dosya Masraf Iadeniz Bulunmaktadir.Hesabiniza Aktarmak icin Giris Yapin;http://internetsubesi- halkbankparaf.
    com/tr/ B002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navek -- 15 Mayıs 2018; 23:59:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana 2 sms geldi ayrica aradilar halkbank adiyla. Beni ismimle aradilar halkbanktaki bilgilerimize nerden ulasiyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesadufe bakin simdi bir msj daha geldi ilk 1500 kisiye 200 paraf puan diye daha oncekinde de paraftan 528 tl dosya masrafi iadesi falan... Aradiklarinda ise bilmem su kisiye 110 TL gonderilmis falan dedi fircaladim kapattilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euc2007 -- 15 Mayıs 2018; 23:31:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dalga geçer gibi, sitedeki slider'a bak hele

Dikkat! Halkbank adı kullanılarak dolandırıcılık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk meajdaki linki silmeni yada kısmen de olsa sansürlemeni rica ederim, millet orda burda aratırkn bu konuyu görüp tıklayıp gidecek.
  • quote:

Hello, MobilSubesi-HalkBank.com domain is manipulating user data of Turkish Halkbank (https://www.halkbank.com.tr/) user database and website.

The website owner is sending fake sms to hunt possible victims from Turkey. Please shut down this domain and send contact info of domain to Turkish authorities as soon as possible.

Thank you.

Bu mesajı abuse@justhost.com adresine yolladım. Ne kadar çok kişi yollarsa o kadar hızlı bir şekilde sonuç alınır ve domain yasaklanır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.