Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.674
Cevap
46
Favori
647.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

hangisini önerirsin?

Hocam bende bir süre dikey şarjlı süpürge arayışına girmiştim ama kafama göre güçlü bir şarjlı dikey süpürge bulamadım. Bulduklarım güçlü emiş gücüne sahip değillerdi. Bir tek Dyson'ın şarjlı dikey süpürgesi güçlüydü ama fiyat olarak gereksizdi. ( 800.- TL )

Bir süre Media Markt'ta satılan B&D FV1805N şarjlı dikey süpürgeyi denemek istedim ama her gittiğimde şarjı yoktu deneyemediğim için almadım. Fiyat 310.-TL idi. Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.eniyiteknoloji.com/FV1805N-18V-Stick-Vac-Sarjli-Supurge,PR-112391.html

Sorduklarınızdan biri şarjlı biri kablolu olduğu için ihtiyaca göre almanız daha iyi olur. Evde ana bir süpürge varsa günlük ufak tefek temizlik için 2in1 şarjlı dikey süpürge alabilirsiniz.

Ben hepsinden vazgeçip evde zaten var olan Fakir RCT 144 kullanıyorum. daha şarjlı pilini değiştirdim. Gördüğüm en kuvvetli şarjlı el süpürgelerinden biridir.

Fakir RCT 144 ile ilgili yorumları buradan okuyunuz http://www.hepsiburada.com/Liste/fakir-rct-144-sarjli-supurge/productDetails.aspx?productId=evfakrct144&categoryId=159445

Fiyat için buraya bakınız http://www.beyazesyam.com/Fakir-RCT-144-Turbo-sarjli-El-Supurgesi-2-YIL-FAKiR-GARANTiLi-ADETLi-STOK-AYNI-GuN-KARGO-_16903.html#0

• quote:

Orijinalden alıntı: ee2408

Ben 2 şekilde de kullanılabilen şarjlı modellerden istediğime eminim Pratik bir şey olsun istiyorum Zaten büyük bir philips mevcut. profilo es 4413 modeli ile bosch move 2 arasında kararsızım. Benim için en önemli şey garanti- servis olanakları profiloyu bu açıdan hiç bilemiyorum Fantom'un şipşak diye bir ürünüyle karşılaştım "18v" diyor profilo 12; bosch move2 bildiğiniz gibi 14

Fantomun şipşak modeli bu bahsettiğim ikimodele göre de fiyatı oldukça düşük Kullanan var mı?

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=159445&productId=evfansipsak3000

yeni bosch move4 çıktı, 18V ve 100W, bu ürünü de inceleyin isterseniz, ben de bundan almayi dusunuorum..

1 sarj ile 36 dk kullanımı ve pil göstergesi + ozellikleri dikkat ceken.. Cekis gucu de 2in1 olanlar icindeki en iyilerinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvven -- 12 Mart 2012; 17:55:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: guvven

quote:

Ben 2 şekilde de kullanılabilen şarjlı modellerden istediğime eminim Pratik bir şey olsun istiyorum Zaten büyük bir philips mevcut. profilo es 4413 modeli ile bosch move 2 arasında kararsızım. Benim için en önemli şey garanti- servis olanakları profiloyu bu açıdan hiç bilemiyorum Fantom'un şipşak diye bir ürünüyle karşılaştım "18v" diyor profilo 12; bosch move2 bildiğiniz gibi 14

Fantomun şipşak modeli bu bahsettiğim ikimodele göre de fiyatı oldukça düşük Kullanan var mı?

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=159445&productId=evfansipsak3000

yeni bosch move4 çıktı, 18V ve 100W, bu ürünü de inceleyin isterseniz, ben de bundan almayi dusunuorum..

1 sarj ile 36 dk kullanımı ve pil göstergesi + ozellikleri dikkat ceken.. Cekis gucu de 2in1 olanlar icindeki en iyilerinde..

Nereden inceleyebiliriz? Link verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

http://www.bosch-home.com/tr/BBHMOVE4.html

100W oldugunu araştırınca yabancı forumlarda bulmuştum genelde yazmıyorlar çekiş gücü karşılaştırlmasın diye wattını, 18 V dedikleri içindeki pilin gücü oluyor. Bu durumda üzerinden geçen akim da belirleyici motorun..

yani Watt = Akım * Volt

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.bosch-home.com/tr/BBHMOVE4.html

100W oldugunu araştırınca yabancı forumlarda bulmuştum genelde yazmıyorlar çekiş gücü karşılaştırlmasın diye wattını, 18 V dedikleri içindeki pilin gücü oluyor. Bu durumda üzerinden geçen akim da belirleyici motorun..

yani Watt = Akım * Volt

İki Bosch ürün arasındaki volt farkı acaba şarj süresi uzunluğuna mı etki ediyor yoksa emiş gücüne mi?

Rowenta'da da 18 yada 24 volt gibi farklı voltlar var ama bu fark emiş gücünü değil makinenin şarjlı kullanım süresini belirliyor. Satıcılar çekiş gücünü etkiliyor diyor ama bu tamamen bilgisiz satıcıların uydurması.

Elektrik süpürgelerinde bunun için kullanılan airwatt birimi var ama bunu kimse kullanmak istemiyor. Ancak Dyson gibi kendine güvenen markalar bu değeri teknik özelliklerde yazabiliyor. Bir AVM'de Dyson şarjlı el süpürgesini denedim. Teknik özelliğini okudum 60 airwatt yazıyordu. Çok pahalı olduğundan almanın gereksiz olduğunu düşünüyorum ama bir şekilde almış olsam eşim öbür makineyi kesinlikle kullanmaz çünkü o derece güçlü çekiş gücü vardı.

Memnuniyet göreceli bir kavram kimse aldığı ürüne kötü demek istemez. Sonuçta Bosch güvenilir bir marka, üründe güzele benziyor.

Almayı düşündüğünüz ürünleri test ederek, görerek almanızda fayda var. AVM'lerde bahsedilen her iki ürünüde bulabilirsiniz. Selamlar...

• Youtube da çok güzel bir video buldum.

4 Önde gelen markayı karşılaştırıyor.

*Electrolux Ergorapido 18v
    *Dyson dc35
    *Bosch move 18v
    *Rowenta Airforce 24v

Testlerde elektrolüx bariz önde. Sanki Elektrolüxün reklamı gibi olmuş.

Bu da Electrolux'ün reklamı. Güzel video olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 13 Mart 2012; 22:03:47 >

•  Dikey Supurge Tavsiyesi

Tıklayınız: http://www.hizlial.com/kucuk-ev-aletleri/sarjli-supurgeler/fakir-duplex-turbo-cyclonic-2in1-dik-sarjli-supurge_28.035.1970.0105.htm

Fakir Duplex Turbo Cyclonic 2in1 Dik Şarjlı Süpürge 230tl

Bu ürün hakkında ne düşünüyosunuz?

Çekişi nasıl? Deneme şansımız yok.

Hızlıaldan mart ayı için 50tl puanım var ve axess %10 chip para veriyor(yarın son gün).

230 tl olan bu süpürge bana 160 tl ye falan gelecek. Alınır mı?

Almanya sitesinde Airwatt 50w demek istiyor sanıyorum.
    http://www.fakir.de/index.php?id=351

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 14 Mart 2012; 20:24:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Tıklayınız: http://www.hizlial.com/kucuk-ev-aletleri/sarjli-supurgeler/fakir-duplex-turbo-cyclonic-2in1-dik-sarjli-supurge_28.035.1970.0105.htm

Bu ürün hakkında ne düşünüyosunuz?

Çekişi nasıl? Deneme şansımız yok.

Hızlıaldan mart ayı için 50tl puanım var ve axess %10 chip para veriyor(yarın son gün).

160 tl ye falan gelecek. Alınır mı?

Hocam, Fakir bir kere güvenilir ve sağlam marka.

Bunun dışında siklonik olmasıyla filtre tıkanma gibi bir problem yaşanmayacağından çekiş gücü düşmez. Batarya kuvvetli olduğundan uzun bir şarj süresi vardır.
    Alacak olursanız bizde burada yorumlarınızı bekleriz. Hayırlı olsun

• quote:

Bunun dışında siklonik olmasıyla filtre tıkanma gibi bir problem yaşanmayacağından çekiş gücü düşmez. Batarya kuvvetli olduğundan uzun bir şarj süresi vardır.

Açıklamanız için teşekkür ederim. İnternette yorum vide ayrıntılı foto bulamıyorum. Yoksa hemen alıp geçeceğim.
  • quote:

quote:

Açıklamanız için teşekkür ederim. İnternette yorum vide ayrıntılı foto bulamıyorum. Yoksa hemen alıp geçeceğim.

Siz eger satin alirsaniz sizden sonrakiler sizin yorumunuzla bir fikir sahibi olacak

• quote:

quote:

quote:

Siz eger satin alirsaniz sizden sonrakiler sizin yorumunuzla bir fikir sahibi olacak

Doğru diyorsunuz, alırsam geri dönüşü hemen yaparım. Ayrıntılı inceleme de yaparım.

2 kötü yorum buldum. Plastik kalitesi kötü, katlanan yerden sapı kırılabilir diyorlar.

Bu yorumlar eski turbo olmayan için geçerli gerçi.

http://www.pantirinsayfasi.com/2011/06/sarjli-supurge-raporu/

http://inceleme.gittigidiyor.com/katalog/fakir-duplex-plus-cyclonic-dik-sarjli-supurge-56702-s1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 14 Mart 2012; 18:46:16 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Doğru diyorsunuz, alırsam geri dönüşü hemen yaparım. Ayrıntılı inceleme de yaparım.

2 kötü yorum buldum. Plastik kalitesi kötü, katlanan yerden sapı kırılabilir diyorlar.

Bu yorumlar eski turbo olmayan için geçerli gerçi.

http://www.pantirinsayfasi.com/2011/06/sarjli-supurge-raporu/

http://inceleme.gittigidiyor.com/katalog/fakir-duplex-plus-cyclonic-dik-sarjli-supurge-56702-s1

Hocam kirilabilir yorumunu yapan arkadas biraz ciddiyetten uzak bir yorum yapmis. Ciddiye alinacak bir yorum degil.

Adamlar bu urunu imal ederken iki gunde karar vermiyorlar. Dayaniklilik testini filan yapiyorlardir. Ben o arkadas gibi dusunmuyorum.

• Gönlüm Lityum pilli 18V' luk Elektrolux Ergorapido, olmazsa Bosch Move4 istiyordu ama fiyatları yüksek geldi.

Hiçbir şey almayacağımıza, kampanyalar sona ermeden Hızlıal'dan 230 tl olan Fakir Duplex Turbo Cyclonic 2in1 Dik Şarjlı Süpürge ve kırıntı canavarı bebeğime oyuncak aldık.

250 tl tutan alışverişimin 50 tl si Hızlıalpuanımdan, 20 tl chip parada axess ten geldi. Yani makine 160 tl ye geldi.

Umarım memnun kalırız.

Fakir Duplex Turbo Cyclonic

Hasbro Minik Hayvancıklar

Dikey Supurge Tavsiyesi Dikey Supurge Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 14 Mart 2012; 22:13:55 >

• quote:

Gönlüm 18v lık Elektrolux ergorapido, olmazsa bosch move4 istiyordu ama fiyatları yüksek geldi.

Hiçbir şey almayacağımıza kampanyalar sona ermeden Hızlıal'dan 230 tl olan Fakir Duplex Turbo Cyclonic 2in1 Dik Şarjlı Süpürge ve kırıntı canavarı bebeğime oyuncak aldım.

250 tl tutan alışverişimin 50 tl si Hızlıalpuanımdan, 20 tl chip parada axess ten geldi. Yani makine 160 tl ye geldi.

Umarım memnun kalırız.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın ve de aklınız hiç öbür makinelerde kalmasın. Sizin aldığınız ürün bence çok iyi ve memnun kalacaksınız...
  • quote:

quote:

Gönlüm 18v lık Elektrolux ergorapido, olmazsa bosch move4 istiyordu ama fiyatları yüksek geldi.

Hiçbir şey almayacağımıza kampanyalar sona ermeden Hızlıal'dan 230 tl olan Fakir Duplex Turbo Cyclonic 2in1 Dik Şarjlı Süpürge ve kırıntı canavarı bebeğime oyuncak aldım.

Umarım memnun kalırız.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın ve de aklınız hiç öbür makinelerde kalmasın. Sizin aldığınız ürün bence çok iyi ve memnun kalacaksınız...

Dün bizimkisi şarjlı el süpürgemizi paramparça yapınca, hiç düşünmediğimiz 2in1'lere yöneldik. Aslında elektrikli gırgırlara bile razıydık.

Puanlardan faydalanmak için 2 gün içinde sipariş etmeliydik. Fakir için olumlu mesaj gelmese büyük bir ihtimalle de siparişi erteleyecektik.

Pozitif yaklaşımınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.

• quote:

quote:

quote:

Umarım memnun kalırız.

Dün bizimkisi şarjlı el süpürgemizi paramparça yapınca, hiç düşünmediğimiz 2in1'lere yöneldik. Aslında elektrikli gırgırlara bile razıydık.

Puanlardan faydalanmak için 2 gün içinde sipariş etmeliydik. Fakir için olumlu mesaj gelmese büyük bir ihtimalle de siparişi erteleyecektik.

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Biz de almayı düşünüyoruz ama kararsız kaldık. Yorumlarınızı bekliyorum. Tekrar iyi günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ifzor

quote:

quote:

quote:

Umarım memnun kalırız.

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Biz de almayı düşünüyoruz ama kararsız kaldık. Yorumlarınızı bekliyorum. Tekrar iyi günlerde kullanın.

Teşekkür ederim. Bulunduğum bölgeye haftanın 2 günü kargo var.

Salı gününden önce elimize ulaşmaz. Şarjıydı falan derken çarşambaya bilgi veririm umarım.

• fakırın ıkıtane şarjlı supurgesını kullandıktan sonra memnun kalmayarak lınktekı urunu aldık cok guzel bı urun tavsıye ederım ustelık 50 lıra

http://www.hepsiburada.com/Liste/fantom-p-1200-pratik-kuru-supurge/productDetails.aspx?productId=evfanprap1200&categoryId=155123

eger amac bu supurgeyı alırken pratıklık ıse kesınlıkle alın derım hem hafıf hem de ısını cok ıyı yapıyor..fakırın kullandıgım modellerınde memnun olmadıgım konu sarj surelerı ve agırlık ıdı bu supurgede sarj derdı ve agırlık durumu yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 16 Mart 2012; 0:05:21 >

• Fakir Duplex Turbo Cyclonic 2in1 Dik Şarjlı Süpürge

Hızlıal.com tarafından tedarik edilemediği siparişim iptal edildi.

Başka yerden de Fakir almak istemiyorum artık.

Aslında 3 seçeneğim var.

1) Uygun fiyata hemen alabileceğim Electrolux Unirapido ZB 2803

Benim gönlümden bu geçiyor ama karar veremedim.

2in1 değil

2) Az bekleyip bütçemi ayarlayınca Bosch Move4 2in1 18V

Ne dersiniz arkadaşlar.

3) Ya da yukarıda ki arkadaşında dediği gibi 50 tl lik kablolu fantom p1200 alıp geçelim mi?

Dikey Supurge Tavsiyesi Dikey Supurge Tavsiyesi Dikey Supurge Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 22 Mart 2012; 17:58:13 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.