Şimdi Ara

Dijital Perde : Marslı Film İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hadi film işini bu işi profesyonel olarak yapanlara bırakın diyenleri anlarım hatta hak da veririm ama sırf sitenin adı donanımhaber diye karşı çıkanların mantığını çözemedim. Yıllar önce konulmuş bir isim sonuçta. Şuanda siteyi tanıtmaktan başka bir bağlayıcılığı yok.

• Bazı yorumların silindiğini görüyorum hayırdır

• quote:

Orijinalden alıntı: cadence1

bu filmler aslında zihin kontrolü için yapılır .. kızıl gezegen mars bir bilim-kurgu dur .

marsa gittik algısını yerleştirmek için zihinlere yani .. interstaller de aynı şekilde karadelik ler 7 göğe sıçrama nasa ve hollywood elele kolkola

under the dome dizisindeki gibi camdan bir protektif koruma içinde oldugumuz bilindiği için ve bu korumayı aşmak mümkün olmadıgı için dışarı çıkmak için rabbit hole lara ihtiyac var doğal olarak ..

bu zihin kontrolü demişsin amacınında marsa gittik algısı yaratmak olarak açıklamışsın peki bunden çıkarı ne bukadar insanın

• Öncelikle izleyen ve yorum yapan herkese teşekkür ediyorum. Olumlu/olumsuz tüm yorumları dikkatle okudum. Burada dikkat edilmesi gereken husus, ''olm sen yapma bu işi, ingilizce öğrende gel, bilen kişiler yapmalı bu işi'' tarzında yazılan yorumlar olumsuz ''eleştiri'' değil, direk karalamadır. Olumsuz eleştiri dediğimiz şeyler ise ''inceleme yerine değerlendirme yazılmalı, telaffuzlarda sıkıntı var, bağlaçlarda sıkıntı var, geliştirilmeli vs.'' dir. Biz yeni ve farklı işler yapmaya devam edeceğiz, bu tür videoların burada yeri olmadığını düşünenler zaten bu konuya gelmez, izlemez. Beğenmemek ve gelişmesi için eleştirmek ayrı şey, beğenmeyip üstüne emeği hiçe sayan karalamalar yapmak ayrı şeydir.

Yeni video ve incelemelerde görüşmek üzere, kendinize çok iyi bakın.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecura

Filmin ELeştirisini, eleştirenleri eleştiren film severlerimiz var...

Ben de eleştiriyi eleştirenleri eleştirenleri eleştiriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne övdün be arkadaş

• Ülkemin gençleri internetle tanıştı-tanışalı üslup-edep-adap gibi kelimelerin içi doldurulamaz oldu. Artık herkes bilir-kişi, herkes sizin ya da bizim yaptığımız işte usta. Nede olsa lûgatımızda "bilmiyorum" kelimesi yoktur, her naneyi üç aşağı beş yukarı biliriz. DonanımHaber'i uzun süredir takip ederim. Çoğu sorunumu bu sitede çözdüğüm gibi birçok yeni şey de kattı bu site bana. Yeni bir konu denenmesi açıkçası çok hoşuma gitti. Evet, piyasada bu işi çok daha iyi yapan kişiler de var belki ama ben onları da izliyorum. "X" kişisinin yanısıra "Y" kişisinin bakışaçısını da görmekte fayda var çünkü. Editör'ün daha önce mobil uygulama sunumlarını da izledim. Ürettiği her içerikte üzerine koyarak ilerliyor. Evet hataları var tabi ama en azından klavye başında şu böyle olacak diye konuşup sıfır üretkenlik durumunda kalmak yerine girişkenlik gösterip, üzerine uğraşıp, hoş bir sunumla üretme çabası içersinde.

Başarılarınızın devamını dilerim DH ailesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trapdoor -- 6 Ekim 2015; 17:05:44 >

• İnceleme yerine tanıtım kelimesini kullanmanız daha doğru olur. Sadece vizyona girecek olan filmleri değil, aynı zamanda kült filmlere de zaman ayırırsanız sevinirim.

Çoğu kişi Forrest Gump, Esaretin Bedeli gibi kaliteli filmlerden haberdar değil.

• Olmayan Marsliyi,Olan Karsliya Tercih ederim.
    Emre Kockaya.

• teşekkürler bilim-kurgu uzay filmlerini&dizilerini
    çok severim. normalde çok utopik görünenler
    bence gerçeğe en yakın olanlrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Litigant

quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea
    quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step
    quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea Olumlu eleştiriler ile yön vermeye çalışanlar darılmasın ama olumsuz eleştirilerle yön vermeye çalışanlar ne yaparsa yapsın, oturmaya devam etsin, incelemelerinize tıklamasın çok ta önemli değil dimi. Öncelikle olumsuz eleştiriye bu kadar katlanamamak niye? Olumsuz eleştiride dikkate alındığında gayet yapıcı sonuçlar çıkarabilir. Dileyen izler tıklar diye yapacaksanız. yemek programı, belgesel, müzik programı vs de yapıverin. E nede olsa burası teknoloji ve donanım sitesi değil mi.! Eleştiri yapanlar için topluca bu saati beklemişler diyorsunuz, bir gün o küçümsediğiniz insanlar topluca bu siteye girmeyi bıraktığında siz de yönetim olarak topluca arar durursunuz o kişileri.
    Amatör olarak yazılar yazıyorum demişsiniz ama yazılanı anlayamamışsınız bile :) Yapma etme diyen tayfadan olduğunuzdan olsa gerek. Evet yapma diyenleri dikkate almıyoruz tekrar yazmam gerekmesi garip ama durum bu. Eğer yapılan işi nasıl geliştireceğimizi biliyorsanız yazın tartışalım ama yok yapma diyecekseniz kalsın. Tıklayıp konuya dahi girmeyin zamanınıza yazık.
    Benim amatör olarak yazmamı sözüm ona yazılanı anlayamamaya vurgu yapmada kullanarak yaptığınız küçümseme ve sonrasındaki o smile ile neye ne kadar önem verdiğiniz çok açık görülüyor. Evet sizin ağzınızla ben yapma etme diyen tayfadayım. Bu tayfaların yazdıklarını ne kadar dikkate aldığınız belli oluyor. Siz yaptığınız işi geliştirmekle ilgili fikir istiyorsanız önce ekseninize oturun, eksen kayması yaşıyorsunuz. Reyting getirir uğruna farklı kulvarlara kaymak yerine mevcut site ismini betimleyen çalışmalar yapın. Bu kadar basit bir mevzuyu bana bu kadar açıklattığınız ama anlayamadığınız için ayrı bir dumur oluyorum orası da ayrı bir konu.
    Harbi ne boş beleş adamlarsiniz. Adam güzel bir şekilde filmi incelemiş size inat eleştiri demeyecrgim. Bu konuda müthiş derecede uzman olmasına gerek yok. Madem ahkâm keseceksin girme olum, tıklama, okuma. Kurtulamadık ülkece su tiplerden.

Editör, Strathmorea nickiyle bu elamanın yazdığı üstteki mesaja verdiğim cevabı hakaret içermediği halde neden sildin bunu açıkla!?. Üstelik şahıs bana giydirirken hangi sebeple, ne hakla yazdığım mesajı silersiniz. Sitenizi pohpohlayan ama bana yukarıdaki cümleleri yazan şahsa tık yok fakat sırf sitenizi eleştirdim diye yorumumu silmek var. Hadi bunu geçtim bu konuya yorum yazmamı da engellemişsiniz. Yani hakkımı da aramama engel oluyorsunuz. Sadece bunun için bu hesabı açtırdınız bana. Yazıklar olsun topunuza. Ayıp denen bir şey var. Alın görün Donanım Haber nasıl ellerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: sitrathmore

quote:

Orijinalden alıntı: Litigant

quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea
    quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step
    quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea Olumlu eleştiriler ile yön vermeye çalışanlar darılmasın ama olumsuz eleştirilerle yön vermeye çalışanlar ne yaparsa yapsın, oturmaya devam etsin, incelemelerinize tıklamasın çok ta önemli değil dimi. Öncelikle olumsuz eleştiriye bu kadar katlanamamak niye? Olumsuz eleştiride dikkate alındığında gayet yapıcı sonuçlar çıkarabilir. Dileyen izler tıklar diye yapacaksanız. yemek programı, belgesel, müzik programı vs de yapıverin. E nede olsa burası teknoloji ve donanım sitesi değil mi.! Eleştiri yapanlar için topluca bu saati beklemişler diyorsunuz, bir gün o küçümsediğiniz insanlar topluca bu siteye girmeyi bıraktığında siz de yönetim olarak topluca arar durursunuz o kişileri.
    Amatör olarak yazılar yazıyorum demişsiniz ama yazılanı anlayamamışsınız bile :) Yapma etme diyen tayfadan olduğunuzdan olsa gerek. Evet yapma diyenleri dikkate almıyoruz tekrar yazmam gerekmesi garip ama durum bu. Eğer yapılan işi nasıl geliştireceğimizi biliyorsanız yazın tartışalım ama yok yapma diyecekseniz kalsın. Tıklayıp konuya dahi girmeyin zamanınıza yazık.
    Benim amatör olarak yazmamı sözüm ona yazılanı anlayamamaya vurgu yapmada kullanarak yaptığınız küçümseme ve sonrasındaki o smile ile neye ne kadar önem verdiğiniz çok açık görülüyor. Evet sizin ağzınızla ben yapma etme diyen tayfadayım. Bu tayfaların yazdıklarını ne kadar dikkate aldığınız belli oluyor. Siz yaptığınız işi geliştirmekle ilgili fikir istiyorsanız önce ekseninize oturun, eksen kayması yaşıyorsunuz. Reyting getirir uğruna farklı kulvarlara kaymak yerine mevcut site ismini betimleyen çalışmalar yapın. Bu kadar basit bir mevzuyu bana bu kadar açıklattığınız ama anlayamadığınız için ayrı bir dumur oluyorum orası da ayrı bir konu.
    Harbi ne boş beleş adamlarsiniz. Adam güzel bir şekilde filmi incelemiş size inat eleştiri demeyecrgim. Bu konuda müthiş derecede uzman olmasına gerek yok. Madem ahkâm keseceksin girme olum, tıklama, okuma. Kurtulamadık ülkece su tiplerden.

Editör, Strathmorea nickiyle bu elamanın yazdığı üstteki mesaja verdiğim cevabı hakaret içermediği halde neden sildin bunu açıkla!?. Üstelik şahıs bana giydirirken hangi sebeple, ne hakla yazdığım mesajı silersiniz. Sitenizi pohpohlayan ama bana yukarıdaki cümleleri yazan şahsa tık yok fakat sırf sitenizi eleştirdim diye yorumumu silmek var. Hadi bunu geçtim bu konuya yorum yazmamı da engellemişsiniz. Yani hakkımı da aramama engel oluyorsunuz. Sadece bunun için bu hesabı açtırdınız bana. Yazıklar olsun topunuza. Ayıp denen bir şey var. Alın görün Donanım Haber nasıl ellerde.

Selamlar, yorumlara ben değil, gelen şikayetler doğrultusunda forum yetkilileri müdahale ediyor. Bilginize.

• Uzun zamnadır takip ettiğim bir yapım, özellikle Interstellar'da bir albeni kazanan başrol oyuncusu bu yapımı tek başına sırtlayabileceğini ve hakkını vereceğini gösterdi.. Film sevdalısı biri olarak gündemi konu alan ve tabi birazda bilim-kurgu ile harmanlanan filmlerin, kült yapıtların ülkemiz adına da yaygınlaşmasını umuyorum.. :)

• Kısa ve öz bir anlatım olmuş çenenize sağlık
  • blizzard3 kullanıcısına yanıt
    1977'nin dandik teknolojisi ile gönderilen Voyager araçları halen Dünya'ya sinyal gönderiyor 19 küsür milyar kilometre uzaktan. Uzay araçları mazotla çalışmıyor, enerjilerini temel olarak radyoaktiviteden alırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

1977nin dandik teknolojisi ile gönderilen Voyager araçları halen Dünyaya sinyal gönderiyor 19 küsür milyar kilometre uzaktan. Uzay araçları mazotla çalışmıyor, enerjilerini temel olarak radyoaktiviteden alırlar.

beyinsiz asker onlar uzay aracları yani onlar havada suzulen uydular marsın yuzeyinde hareket eden uzay aracı deyil once bi ogren ondan sonra gel

• Cidden o atlanan detaylar çok sinir bozucu oldu benim için. Ve son sahnenin değiştirilmesi de şaşırttı biraz ama sonuna biraz aksiyon katmak adına iyi olmuştu

• dün capitol de izledim 3d si karanlıktı sanırım capitolün sahnesinden kaynaklı. güzel film sıkmıyor ama imdb de 8 de edecek bir film değil.ailecek izlenebilecek bir film.

• Güzel bir inceleme olmuş.Filme gitmeyi düşünüyorum. Bu şekilde incelemelerinizin devamını bekliyorum. Elinize sağlık.

• dün izledim 3d görüntü capitol de karanlık geldi. senaryo güzel sıkılmadım ama imdb si 8 olacak bir filmde değil. ailecek izlenebilecek ustruplu bir film.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.