Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (17452. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.793
Cevap
2.720
Favori
21.323.654
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
    En son yapılamıyordu hocam.
  • taylo84 T kullanıcısına yanıt

Evet denedim yapıkredi ile "declined by your payment provider" diyor :( Bir yolu yok sanırım dimi aşmanın.

• Diablo 4'ü direkt battlenet hesabımızdan oynayabiliyor muyuz? İlla windows vs. xbox hesabının da açık olması mı gerekiyor?

• Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Bundan bahsetmiyorum hocam bir kez bu linkleme işlemini yaptıktan sonra oynayabilirlik durumundan bahsediyorum
  • JePinkman kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yok maalesef :/
  • JourneyToTheWest kullanıcısına yanıt

Stellar blade kadınlar erkeksi olsun diyenleri tokatlıyacak hocam 

Keşke pc ye de çıksaydı

• Maestro725 kullanıcısına yanıt

Japonlar ve koreliler bizim kafa hocam, mutlaka pc'ye de gelecektir Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Haftaya epic'de tekrar outer worlds verilecek ve Thief oyunu. (Eğer değiştirmezlerse)

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Bu Humble Bundle adamı deli eder. Kaçıncı alışveriş halen her defasında telefon bilgisi alıyor üstüne onay için bekletiyor.

• JePinkman kullanıcısına yanıt

Ben bunu sürekli farklı e-posta üzerinden alarak aşmıştım bir ara hocam, hala işe yarıyor mu bilmem ama gerçekten akıl karı iş değil yaptıkları.

Hesabınızı bağladıktan sonra oyunu Battle.net'ten indirip yine Battle.net'ten açarak oynuyorsunuz. Tıpkı Game Pass'teki EA ve Ubisoft oyunları gibi Blizzard oyunlarını da kendi launcherından oynuyorsunuz yani.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Steam deck ile linux’ta battle.net hesabıma girmek yetiyor mu yani? Çünkü macte origine girince xboxtan gelen ea play gözükmüyor. Ama pcden girince görebiliyorum.
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    Sadece Steam'de indirim almış galiba.
  • oyun haberleri - merlininkazani.com
    Artık Blizzard Oyunlarına Sahip Değilsiniz
    https://www.merlininkazani.com/artik-blizzard-oyunlarina-sahip-degilsiniz-haber-125730
  • Steamde CyberPunk 2077nin fiyatı yüzde 50 düşmüş. Epic'den daha uygun fiyatta.

Yüzde 50 indirimle 723 TL'ye geliyor. Operatör kampanyası ile 623. Uygun olduğunu düşünmüyorum ama düşünen varsa diye yazıyorum.

DLC ile 1237 TL
  • Arkadaşlar merhaba. Steam'de Dualsense'i kendi tuş kombinasyonuyla kullanmak mümkün mü? Tabii diğer fonksiyonları da çalışıyorsa tadından yenmez. Bilenler bilgilendirirse çok makbule geçer.

• Hoid kullanıcısına yanıt

herhangi bir ayar yapmadım. sony oyunu ise (denediğim oyun horizon zero dawn) kendi kombinasyonuyla otomatik tanıyor. diğer oyunlarda xbox kontrolcüsü gibi davranıyor.

O konuda maalesef bir bilgim yok hocam. Deneyip görmek lazım.

• kaiberdono kullanıcısına yanıt

Bütün özellikleri çalışıyor mu hocam? Returnal'i platinlemiştim şimdi denemek için tekrar indireceğim eğer öyleyse.

• imjohnnystark kullanıcısına yanıt

Daha bugün facebook'taki oyuncu sayfalarındaki yorumlarda gördüm demekki bunla ilgiliydi yorumlarda kullanıcılar şunu diyordu "eğer bi oyuna para ödemek sahip olmak değilse, korsan kullanmakta hırsızlık değil" diye. Yabancıları seviyorum kısa cevaplarla çok güzel laf sokuyorlar firmalara Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.