Şimdi Ara

Dijital Makine Tavsiye !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki makinelerin hangisini tavsiye edersiniz , biraz araştırdım ama işin içinden çıkamadım.

Samsung ST-77
    Samsung DV101
    Samsung MV800
    Canon Powershot A810
    Canon Powershot A4000 IS
    Canon Powershot A3300 IS
    Canon Powershot SX150 IS
    Nikon Coolpix S6100
    Nikon Coolpix L310
    Nikon Coolpix L26

• Canon powershot a810 aldım. fiyata göre çok iyi makine. dış ortam için birebir. gece çekimleri biraz zayıf kalıyor ama onuda otomatik çekimden çıkıp iso ayarlarını yükselterek görüntüyü iyleştirebiliyorsun. hd video çekimi gayet iyi 1280x720 boyutlarında. fotograf boyutları max 4608x3456. Hızlı bir makine bilgisayara bağladığımda anında fotoğraflara ulaşabiliyorum ve kopyalayabiliyorum. Ayarlarıda öyle pek karmaşık değil. Hızlı bir şekilde odaklanabiliyor. Optical Zoom'da aynı şekilde 5X bana yetiyordu. gündüz dış ortamda otamatik çekimde çok iyi geceleride otomatikten çıkıp iso ayarını yükseltmek gerekiyor biraz deneme yanılma yöntemi ama iyi ayarlayabilirsen gayet canlı çekiyor. çekim modlarıda fena değil pek kullanmadım. Amator için çok iyi diyebilirim. diğer makineleri bilmiyorum ama ortalama bir kullanıcı için çok iyi. kafa karıştırıcı pek bir yanı yok kolay kullanıyorsun. birde flash patladıktan sonra dolması için 1-2 saniye bekliyorsun o da çok sorun değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.