Şimdi Ara

Digiturk yan oda için bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşım digiturk'unü iptal etti. Ben digiturk yan oda kampanyasından 2. kutuyu alsam ve arkadaşıma versem kullanabilir mi?

• Aynı uyduya bakıyorsanız, kullanabilir, tabi diginin haberi olmasın :)
  • Digiturkun haberi olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: refazmutlu

Digiturkun haberi olabilir mi?

sorun olmaz rahat olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerbb -- 5 Ekim 2011; 23:13:11 >
  • arkadaşlar bundan emin misiniz?
  • quote:

Bir arkadaşım digiturk'unü iptal etti. Ben digiturk yan oda kampanyasından 2. kutuyu alsam ve arkadaşıma versem kullanabilir mi?

böyle birşey yapmanız mümkündür.. fakat yasal degildir..
  • Yan oda için aldığımız kutuyu farklı evde kullandığımızda ve bunları internete bağladığımızda sorun olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertankesim

Yan oda için aldığımız kutuyu farklı evde kullandığımızda ve bunları internete bağladığımızda sorun olur mu acaba?

bir sorun olacagını zannetmiyorum ama sözleşme gereği yasal olmayan bir durum.
  • teşekkürler
  • Digitürk yan oda ilk 3 ay bedava sonraki aylar sadece 9.99 TL iç kurulum bedava 10 TL aktivasyon kısa süreli bu kampanyayı kaçırmayın!
  • quote:

Bir arkadaşım digiturk'unü iptal etti. Ben digiturk yan oda kampanyasından 2. kutuyu alsam ve arkadaşıma versem kullanabilir mi?

Arkadaş Ankara'dan yan oda üyeliğini Ordu'da ki babasına gönderdi hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evde hali hazırda bir üyelik varken illaki bu yan oda kampanyasını mı almak gerekiyor? yan odaya sadece 9.90 tl'lik en basit paketi alamıyor muyuz?
  • Ana üyelik Eutelsat HD paket var. Yan oda da HD olmayan tv var. Turksata bakan antenim var. Yan oda için sadece Lig TV türksat paketi alabilir miyim? Kaça patlar?
  • ana paket ile yan oda paketleri 2'side IQ olsa ve farklı evlerde olsa sorun oluyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Ana üyelik Eutelsat HD paket var. Yan oda da HD olmayan tv var. Turksata bakan antenim var. Yan oda için sadece Lig TV türksat paketi alabilir miyim? Kaça patlar?

Ana üyelikte ne varsa o izlenebildiğinden dolayı alamazsınız.

Aynı evlerde kurdurup farklı eve taşıyanlar var.Fakat farklı eve kurulum yapmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Ana üyelik Eutelsat HD paket var. Yan oda da HD olmayan tv var. Turksata bakan antenim var. Yan oda için sadece Lig TV türksat paketi alabilir miyim? Kaça patlar?

Aynı evlerde kurdurup farklı eve taşıyanlar var.Fakat farklı eve kurulum yapmazlar.

mesele iq'nun farklı iplerden aynı anda bağlanması. bu sorun teşkil eder mi yada tespit edilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

mesele iq'nun farklı iplerden aynı anda bağlanması. bu sorun teşkil eder mi yada tespit edilir mi

isteseler ederler de ugrasiyorlar midir bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.