Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (2408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: antireis Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.539
Cevap
577
Favori
2.765.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24062407240824092410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Abone numaranı paylaşır mısın? Güzel teklif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni geçen yine aradılar avrupa maçlarını söylüyorlar işte ilk 3 ay 105 falan dediler sonra 250 mi ne dediler dedim burda türkiye ligi maçları var mı digitürkte var diyor biliyorum zaten var olduğunu üyelik içinde var mı isterseniz izleyebilirsiniz paket alım diyor dedim kardeşim dalga mı geçiyon ben türkiye ligi istiyorum hımm tamam teklif verelim dedi 479 tl dedi kaçak izlerim dedim kapattım  

• s.volkan kullanıcısına yanıt

bu güzel arkadaşımıza çok iyi teklif yapılmış aylık 220 ye geliyor baknız eger bu teklifi kredi kartı ile taksitli ödeyen insanlara yaparlar ise bu gün yapıldıgını var sayalım 2 aylık mahsuplaşmayı sakın ola unutmayın onlara kalsa ona çökerler kapiş aklınızda bulunsun

• Beni bugün arayıp Sporun Yıldızı için 400 küsür liradan kampanya yenileme teklif ettiler. Bir de bu komedi yetmiyormuş gibi Nisan'da 600-700 lira olacak falan diyor. Bu komedi lige şu an 159 lira ödediğimi, bunun üç katı zammı asla kabul etmeyeceğimi söyledim. Bakalım daha nasıl tekliflerle gelecekler?

• ahmetblk67 A kullanıcısına yanıt

Paylaşır mi sence? Mesajı atan kayboluyor, sanki vatan hainliği yapılsın istiyoruz, adamlar telefonda böyle fiyat yok yalan söylüyorsunuz diyor ama burda uygun fiyata yenileyen belki bir insana faydam olur diye korkuyor sanırım, bu ülke insanından hicbirsey olmaz hocam , bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı var, bari gelip burda yazmasinlar daha çok sinir bozucu oluyor...

• antireis A kullanıcısına yanıt

Yüzde yüz haklısın hocam. Ama belki arkadaş daha görmemiştir.Bir de bana mantıklı geldi teklif. Yıldız dolu bana 315 teklif edildi. Arkadaşınki de 240 falan gayet normal. Bana da gelir o teklif de inşallah. Paylaşırım hemen

• Ben açıkçası yeni sezon başlamadan, yine kredi kartıyla pazaryerlerinde uygun fiyatlı üyelik satılacağını düşünüyorum.haliyle bizim gibi üyelik yenilemek isteyenlerede referans olacaktır bu durum. Haziran temmuz üyelik bitişi olanların üyeliklerinin sonuna kadar beklemelerini tavsiye ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cawrash C kullanıcısına yanıt
    katılıyorum lig bitince eski üyelere kamapnaya çıkar

• Legoloman kullanıcısına yanıt
    Israrlı şekilde artık her gün aramaya başladılar, her gün meşgule veriyorum. Spam’e bağladılar iyice.

• Legoloman kullanıcısına yanıt
    Can cekistirme adamlari

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • üyeliğim 02.04 te bitiyor ne zaman fesih için başvurmalıyım?

• barisbt kullanıcısına yanıt

geç bile kalmışın

• barisbt kullanıcısına yanıt
    Yeni fatura çıkmaması için 7 gün önce iptal başvurusu yapman gerekiyordu acele et

• davut6767 D kullanıcısına yanıt
    Beter olsunlar.

• mdiler27 kullanıcısına yanıt

aynı teklifi sundular sporun yıldızındayım zaten bende ille sporun yıldızını istiyorsanız 479 dan aşağı düşmediler

• Arkadaşlar bugün çok garip bir olay oldu yaklasık 20 gündür her gün taciz eder gibi mesaj üstüne mesaj atıyorlardı ve süreklide arıyorlardı neyse işte bugünde müsayittim açıyımlan bu sefer dedim klasik yine 300 küsürlü fiyatlarla girdiler neyse işte ben dedim yanlıs anlamayın ben yıllardır digitürk kullanıyorum ben 2 3 aya bu bahsettiginiz fiyatın en az %50 60 altında üye olucam boşa ne siz vaktinizi alın nede ben dedim bi baktım bir anda bana aylık 162'den fiyat verdi pardon ama şakamısınız siz dedim daha 1 dk önce 360 diyordunuz dedim şimdi ise hem geçen senenin fiyatı hemde dedim 1 yıl dizi film hediye dedim resmen yıldız dolu paket oldu dedim hatta şunu dedim siz dolandırıcımısınız dedim hatta numarayı bile kontrol ettim ve sonunda aylık 162'ye sporun yıldızı + dizi film almıs oldum bundan daha ucuz fiyatta yoktur heralde cunku gecen senede 149 a uye olmustum

• Segefendi kullanıcısına yanıt

iptal vermişmiydin bi bize denk gelmiyo o temsilci

• Segefendi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun sen yinede online işlemlerden üyeligini incele bunlara belli olmaz.insanlara yardımcı olmak mı yoksa üstüne basa en ucuz ben aldım sözü ile kendinimi mutlu etme.peki surda bi arkadaş üye no paylaşırmisin dersen adım atarmisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 28 Mart 2024; 19:43:22 >
  • jaiecris J kullanıcısına yanıt

Sence atar mı?

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Ona sormak lazım.

• 
Sayfa: önceki 24062407240824092410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.